Treść wiadomości

Megan Fox otrzymuje oficjalne tatuaże z MGK

Zaalarmuj, Megan Fox i MGK rozpoczęły swój związek Etap 5 — oficjalny tatuaż! Zanim pójdziemy za daleko, pozwól nam wyjaśnić bardzo skomplikowane etapy relacji opracowane przez naszego nieco zwariowanego redaktora. 

Etap 1 – Flirtowanie i zainteresowanie. Niektórzy nazwaliby to "etap przedzwiązkowy." To najbardziej niezamierzenie przezabawny etap całej tej cholernej sprawy. 

Etap 2 – Spotkanie/randki. Spotkania znajdują się w szarej strefie między Etapem 1 a Etapem 2, ale aby osiągnąć Etap 2, para musi planować wspólne działania. Rzeczy jak chodzenie na AMA. 

Etap 3 – Spotkanie ze znajomymi. Ten jest duży.

Etap 4 – Jedzenie żeberek jeden na drugim. Poważnie, jest to prawdopodobnie najtrudniejszy kamień milowy do osiągnięcia. 

Etap 5 – Oficjalny tatuaż. To gówno robi się całkiem poważne. 

W niedzielę zobaczyliśmy, że Megan Fox mocno oparła się o piąty etap z MGK. Fox popisywała się maleńkim tatuażem z napisem na obojczyku, który brzmi: "El Pistolero." Jeśli popełniłeś głupi błąd, biorąc francuski w liceum, tak jak ja, może to nic dla ciebie nie znaczyć. Ale jeśli znasz swój hiszpański, to'W pełni zrozumiem subtelny sposób, w jaki tatuaż nawiązuje do MGK. 

"El Pistolero" przekłada się z grubsza na "bandyta." Och, bandyta, o którym mówisz? Zastanawiam się, kto to może być. Może to's PISTOLET maszynowy Kelly?!?! 

Teraz, gdy my'widziałem Foxa'o tatuaż, musimy zadać ważne pytanie – czy MGK odwzajemniło się?? 

To będzie o wiele trudniejsza zagadka do rozwiązania. Na początek MGK ma więcej niż kilka tatuaży. OK, to'to mało powiedziane, mężczyzna jest OBJĘTY. Znalezienie małego fragmentu do czytania scenariusza "El Zorro" na jego ciele będzie nie lada zadanie. Ale jeśli ktokolwiek może to zrobić, to's internet. Tak'wszyscy wszystko wymyślą. Więc wejdź na to! 

Ogólnie oklaskiwamy Foxa'wybór tatuażu tutaj. Nie tylko pokazuje, że ona…'jest gotowa do podjęcia związku na Etapie 5, ale unikała też zrobienia sobie tatuażu przedstawiającego po prostu MGK'imię, które wszyscy znamy, to pocałunek śmierci dla związku. Plus, nawet jeśli wszystko pójdzie nie tak, "El Pistolero" nadal brzmi i wygląda całkiem fajnie. 

Co myślisz? Daj nam znać!