Treść wiadomości

Mężczyzna proponuje tatuaż ze swoim kotem na swoim…

Z biegiem lat my'Zauważyłem, że wiele par używa tatuaży jako części propozycji małżeństwa. W zeszłym roku tatuażysta pomalował się atramentem, a następnie pozwolił swojej pani sprawdzić, czy w przypadku propozycji tak lub nie. A potem mamy propozycję tatuażu, która stała się popularna w programie MTV How Far is Tattoo Far, gdzie mężczyzna oświadczył się swojej dziewczynie z tatuażem na JEJ ciele. 

Jednak ta propozycja tatuażu mogła być najbardziej szalona, ​​a ty?'Będę musiał poczekać i zobaczyć, gdzie był atrament na ciele.

e582cfd15c2f7ec80b9a0df4cd182416

Mężczyzna o imieniu Dustin Marshall postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie Lindsey, a ponieważ się tego spodziewała, zdecydował się na bardzo kreatywną metodę odpowiedzi na pytanie.

53e980b85c2f718a0b9a5cfa9a5c0016

Para ma wspólnego kota w smokingu o imieniu Pinky, którego oboje uwielbiają. Tak więc Marshall postanowił zrobić tatuaż swojego kota z frazą pun-y "Wyjdziesz za Miau??" wytatuowany na prawym pośladku. 

Zrzut ekranu 2019-01-07 o 10.20.14 AM

Marshall miał plan, aby pokazać swój tyłek, aby zadać pytanie, jak wyjaśniono w wywiadzie dla LADbible:

"Aby odsłonić mój tatuaż na tyłku, musiałem celowo dostać siódemkę na basenie u moich sąsiadów' bar w ich ogródku na tyłach," powiedział.

"Zsunęły mi się spodnie, wszyscy wiwatowali, a Lindsey, moja narzeczona wsadziła tam twarz, żeby mogła przeczytać pytanie. To dało mojemu przyjacielowi Danny czas, by dał mi pierścionek, który schował, i przedstawiłem jej, gdy wyszła z czytania mojego tyłka."

propozycja kota fb

I na szczęście dla Marshalla, jego pani była zachwycona tatuażem i przyjęła jego propozycję. Co sądzisz o tym sprytnym sposobie odpowiedzi na pytanie? Czy byłabyś na tyle odważna, aby zrobić sobie tatuaż na propozycję małżeństwa? Podziel się swoimi przemyśleniami, opiniami i pytaniami na temat tej historii w sekcji komentarzy na Facebooku.