Treść wiadomości

Marynowane tatuaże są całkowicie czymś!

Ludzie mają bardzo silne uczucia wobec pikli. Niektórzy ludzie nienawidzą ich tak bardzo, że…'Wyrzucę kanapkę lub hamburgera, jeśli została zabrudzona ogórkiem kiszonym. Inni uwielbiają marynaty do tego stopnia, że…'Zacznę rzucać łokciami, jeśli odważysz się ukraść ogórek z talerza.

Są też ludzie w tej galerii, którzy doprowadzają sprawy do zupełnie nowej ekstremum. Dzięki ich tatuażom cały świat będzie wiedział, że są miłośnikami marynat aż do dnia śmierci. I serdeczny cynk dla nich.

Bądź dumny, krzycząc do świata o tym, co lubisz! Ono'nie tak jak oni'jesteś w tym sam. Ludzie od wieków kochają marynaty. Skromny ogórek kiszony może wywodzić się z przekąsek, którymi cieszyli się robotnicy podczas budowy Wielkiego Muru Chińskiego. A może pochodzą z Indii około 2000 roku p.n.e. A może po raz pierwszy smakowano ogórkiem kiszonym w starożytnej Mezopotamii. Innymi słowy, nikt tak naprawdę nie jest pewien, skąd pochodzą. Ale cholera, oni…'ponownie pyszne. 

Czy wiesz, kto kochał pikle? Facet, od którego imienia nosi nasz kraj,'kto. Amerigo Vespucci wyrobił sobie markę, sprzedając towary marynarzom, którzy wyruszali w rejs. Ponieważ pikle są zaprojektowane tak, aby się nie zgniły, a nie zgniły, Vespucci sprzedał ich kupę gówna. Tak bardzo, że zasłużył sobie na przydomek "Sprzedawca marynat." 

Jeśli tak jest?'Abyś pokochał pikle, pozwól mi przywołać największą pikle wszechczasów. KULKOWY RYŻ! Sprawa zamknięta. Ogórki są niesamowite. Ciesz się tymi tatuażami marynowanymi, które są również niesamowite.