Treść wiadomości

Mama chce, żeby tata zmienił swój tatuaż na dziecko transpłciowe, tata zabiera się do Reddit po swoje rozwiązanie

Ach, wróć do wątku Am I The Asshole na Reddit.

Ta mama grozi, że odejdzie z męża, gdy ten odmawia zmiany tatuażu imion ich dzieci. Jedno z tych dzieci zmieniło swoje imię z Andy* na Athena, ponieważ zmieniają płeć i chciałoby być utożsamiane tylko z zaimkami żeńskimi.

Dla strony plakatu Reddit, tatuaż został wykonany w tym samym czasie po narodzinach jego najmłodszego, 42-letniego ojca 'wiedział, że będzie jego ostatnią'.

Podczas gdy tata nie't postrzega to jako wielką sprawę, biorąc pod uwagę, że usunięcie lasera byłoby konieczne, a on nie chce inwestować w finanse (lub ból), ten tatuaż wywołał ogromną debatę… debatę bardziej kontrowersyjną niż tusz holokostny Chrissy Teigen.

0_Mama-grozi-opuszczenia-męża-gdy-odmawia-zmiany-tatuazu-dzieci-dzieci

Plakat Reddit mówi: "Moja żona od razu ją poparła i upewniła się, że ja też bez żadnych kłótni, bo inaczej się ze mną rozwiedzie… Przez jakiś czas była to wielka sprawa rodzinna, ale w końcu została rozwiązana i od ostatniej chwili wszystko było dobrze. i'powoli uczę się więcej i próbuję zaakceptować moją córkę i jej nowe zaimki oraz zmianę imienia."

Atena i żona tego ojca usiedli tata, aby wyjaśnić, że tatuaż na jego ramieniu, na którym wciąż jest napis Andy*, krzywdzi jego córkę i obciąża ich związek. Jego żona powiedziała mu, że chce, żeby go poprawił, aby poprawnie odczytał, ale on twierdził, że nie'to takie proste.

Kiedy tata twierdził, że tatuaż był "nie problem," mówi, że Atena krzyczała na niego, nazywając go „gównianym ojcem” i mówiąc mu, że jeśli'wspierać ją, nie będzie dla niego miejsca w jej życiu.

Jego żona zagroziła, że ​​zabierze dzieci do rodziców, ale on to czuje'jest „większym problemem, niż powinien być”.

Czy ojciec jest niewrażliwy, czy niewystarczająco wrażliwy? Czy to kwestia jego ciała, jego wyboru w tym momencie??

Kończy post pytając: "i'po prostu zastanawiam się, czy ja'Jestem dupkiem w tej sytuacji?"

Niektórzy użytkownicy twierdzili, że ma rację, że tatuaż to odosobniony problem, a usuwanie tatuażu jest kosztowne i czasochłonne. Inni mówili, że jeśli tatuaż jest problemem dla Ateny, powinien to zrobić. Chce tylko, żeby uznał jej nową tożsamość i chce być zaakceptowana.

Kolejny dodał: "Czytanie między wierszami brzmi jak 'Byłem tak oporny na zaakceptowanie, że moje dziecko jest trans, że moja żona musiała zagrozić mi rozwodem, zanim niechętnie to zaakceptowałem'."

Jakie są Twoje myśli? Daj nam znać w sekcji komentarzy na Facebooku!