Treść wiadomości

Madonna ujawnia nowy tatuaż do swojego najnowszego albumu

W grudniu 2020 roku Madonna ujawniła światu swój pierwszy tatuaż. W wieku 62 lat Madonna postanowiła wystrzelić wisienkę do tatuażu, umieszczając na nadgarstku inicjały jej sześciorga dzieci w legendarnym Shamrock Social Club w Hollywood.

Niecałe sześć miesięcy później, ona…'wróciła po swój drugi kawałek. Madonno, mówimy to za każdym razem, kiedy zrobisz pierwszy tatuaż, ty'ponownie uzależniony i po prostu wracaj po więcej!

Tym razem Madonna postanowiła oddać hołd swojej muzyce, zdobywając "x" na jej nadgarstku do albumu 2019, "Pani X," a także nieżyjącego rapera DMX. Madonna zabrała się na Instagram, aby zaprezentować tatuaż, a także materiał zza kulis tego procesu. Madonna poszła do tatuatora Robbiego Ra po ten kawałek, a w filmie wspomina o swoim doświadczeniu:

„Czy wszyscy naprawdę się denerwują, kiedy robią sobie tatuaże, żeby nic nie czuć? Czy powinienem pić więcej wina??" mówi Madonna. „Nawet jeśli narzekam, nie myśl, że musisz przestać. Ponieważ jestem przyzwyczajony do tego, że ludzie mnie ranią, a także do bólu”.

Co myślisz o Madonnie'nowy tatuaż? Kiedy zrobiłeś swój pierwszy tatuaż? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.