Treść wiadomości

Maddie Ziegler robi swój pierwszy tatuaż

Maddie Ziegler jest w telewizji od 8 roku życia, co oznacza, że ​​widzowie dosłownie obserwowali, jak dorasta. Pułapki sławy i bycie pod mikroskopem oznacza, że ​​Ziegler nie'Miała coś, co każdy uznałby za normalne dzieciństwo, ale przez weekend wzięła udział w rytuale, którego doświadczyły niezliczone nastolatki na całym świecie…dostają swój pierwszy tatuaż w ich 18. urodziny. 

Oczywiście doświadczenie Zieglera było trochę inne niż dla ciebie i dla mnie. ona nie'przed pójściem do ulicznego sklepu i zrobieniem tatuażu od kogokolwiek musi odłożyć wszystkie pieniądze z letniej pracy'To była kolej na następny spacer. Ziegler była w stanie zrobić swój pierwszy tatuaż od poszukiwanego doktora Woo. A ona nie'nie muszę oszczędzać, bo tatuaż był prezentem urodzinowym od sławna wizażystka Tonya Brewer. 

Dr Woo – mistrz tatuowania cienką kreską/pojedynczą igłą – wytatuował to imię "Franciszka" na Zieglerze'żeberka. Dlaczego Frances? To's imię Zieglera'babcia, która z nią była szczególnie blisko. 

Podczas gdy większość z nas desperacko chce ukryć tatuaże, które dostaliśmy w wieku 18 lat, Ziegler podchodziła do rzeczy w sposób, w jaki'Nigdy nie będę tego żałować. Zrobiła swoje badania, wybrała idealnego artystę i skończyła z tatuażem, który będzie pielęgnować do końca życia. Czapki z głów, Maddie. Możesz być przykładem dla całego pokolenia dzieci, które mają mieć swój pierwszy tatuaż.