Treść wiadomości

Lokalni mieszkańcy widzą kolor czerwony/sklep z bronią palną i tatuażami

Transfer Station to nowo otwarty sklep z tatuażami / bronią palną w San Antonio, który oferuje transfery broni za mniej i tatuaże podczas oczekiwania. Po około miesiącu otwarcia sąsiedzi dzielili się przez Facebook że mają wiele obaw związanych ze sklepem z tatuażami/bronią – głównie z jego lokalizacją w pobliżu szkoły podstawowej i brakiem komunikacji między właścicielami sklepów a członkami społeczności na temat tego, co zostanie sprzedane.

Niektórzy członkowie społeczności Grupa na Facebooku podzielili się tym, że czują, że tak było't wyraźnie stwierdził, że Transfer Station będzie sprzedawać broń, z jeden post mówiąc: „całkowicie nas oszukali (powiedziałbym… okłamali nas przez pominięcie) Gdybyś był na spotkaniu – nigdy nam nie powiedzieli, że będą sprzedawać broń dwie przecznice od naszej szkoły podstawowej”. Właściciel sklepu, Doug Elkins, mówi, że nie zrobił nic złego.

Elkins nie złamał żadnych praw, otwierając swój sklep, a członkowie społeczności wspierają jego biznes. Transfer Station oferuje jedne z najniższych cen transferów broni w okolicy. Transfery broni, dla tych, którzy nie wiedzą, czy przekazanie dokumentów, które ma miejsce, gdy kupujesz broń od osoby lub nielicencjonowanego sprzedawcy i musi być wykonane przez federalnego licencjobiorcę broni palnej. Zasadniczo pośrednik. Zwykle te transfery mogą kosztować 50 USD i więcej, znacznie więcej niż ceny reklamowane przez Transfer Station. Inked rozmawiał z Elkinsem, aby uzyskać jego słowa na temat niedawnego dramatu z lokalną społecznością i zobaczyć dokładnie, jak powstała ta kombinacja sklepowa.

„(Tatuaże i broń) to dwie z moich ulubionych rzeczy: strzelam, odkąd miałem 5 lub 6 lat” – powiedział Elkins. „Mieliśmy wtedy pistolety BB, a wkrótce potem przeszedłem do jednego strzału mojego dziadka. Tatuaże pojawiły się później… w liceum, kiedy owijaliśmy igłę do szycia w nitkę, a Indie tuszowały się nawzajem (nie najlepszy pomysł).”

W końcu Elkins poznał swojego najlepszego przyjaciela Carlos— tatuator od 20 lat, który jeszcze bardziej zainteresował Elkinsa tatuowaniem. Po kilku latach przyjaźni Carlos zachorował i martwił się o przeżycie. To wtedy Elkins zaproponował swój pomysł na połączenie sklepu z tatuażami i bronią palną, i obaj postanowili otworzyć sklep, gdy Carlos wyzdrowieje. Na szczęście Carlos poprawił się w czasie, gdy Elkins szukał powierzchni handlowej dla swojego sklepu z bronią palną.

Społeczność nie popiera całkowicie sklepu, ale Elkins mówi, że te problemy są „oparte na emocjach”. Zapytany o obawy dotyczące bliskiego sąsiedztwa sklepu z lokalną szkołą, Elkins powiedział: „Nie jestem do końca pewien, na czym polega problem, ponieważ obawa nie jest logiczna – czy myślą, że zamierzam sprzedać broń dziecko? Nikt nie może mi powiedzieć, dlaczego to zły pomysł, po prostu mówią, że tak.” Elkins uważa, że ​​ponieważ stacja transferowa ściśle przestrzega wszystkich przepisów dotyczących broni i monitoruje nieletnich, społeczność nie powinna mieć problemów z lokalizacją sklepu z bronią/tatuażami.

„Myślę, że niektórzy ludzie są rzeczywiście zaniepokojeni, niektórzy są w moralnym oburzeniu tłumu, a niektórzy mogą być w nim po prostu dla zysku politycznego” – powiedział Elkins o skargach, które słyszał. „Według tego, co zostało powiedziane w Internecie, skłamałem i błędnie przedstawiłem swój sklep stowarzyszeniu sąsiedztwa, ale nigdy nawet nie uczestniczyłem w ich spotkaniu. Poza tym DHNA jest bardzo podzielona, ​​ponieważ kilku z nich mnie wspiera”.

Nikt nie skonfrontował się z Elkinsem, mimo że jego otwarte zaproszenie…cóż, oprócz jednej osoby. „Osoba, która wszystko zaczęła, kandyduje na prezydenta (DHNA). Właściwie wszedł do mojego sklepu kilka dni temu, nie przedstawił się, nie spojrzał nikomu z nas w twarz” – powiedział Elkins. „Po prostu wpadł, powiedział coś o broni i wyszedł. Następnego dnia, kiedy pokazano mi wściekły post na Facebooku i zdałem sobie sprawę, że to on, jedyne, o czym mogłem pomyśleć, to to, że jego działania były cholernie tchórzliwe.

Klienci są całkowicie normalni, według Elkinsa: „Niektórzy są tu tylko po broń i nie mają tatuaży, niektórzy są tutaj tylko po tatuaże, ale mieliśmy kilka wytatuowanych i kupiliśmy broń tego samego dnia!” Lokalni artyści również wspierają sklep, według Elkinsa, a sklep dodał nawet drugiego artystę do studia tatuażu.

Elkins z pewnością stoi mocno za swoimi przekonaniami. Ostatecznie jego cele dla Transfer Station są proste: „Jesteśmy w tym dla sławy i chwały, ale zadowolimy się jedzeniem i schronieniem”.