Treść wiadomości

Lil Peep Ink, którego będziesz chciał po obejrzeniu „Wszyscy są wszystkim”

"Wszyscy's Wszystko" to długo oczekiwany film dokumentalny opowiadający o szorstkich szczegółach emo-rapera, Lil Peep'życie. Film został wydany 12 listopada i żyje wachlować's oczekiwania – pokazuje ciemność, przez którą przeżył i śpiewał Peep. Film pokazuje go od dzieciństwa do prawie męskości, w jaki sposób jego piosenki ucieleśniały jego życie i dlaczego fani go kochają. Lil Peep był dzieckiem – w dosłownym tego słowa znaczeniu – który zmagał się z uzależnieniem i trudami życia, a jego muzyka przemawiała do fanów w sposób, który był't oczekuje się od rapera. Wspiął się do sławy, a potem to uzależnienie go zabrało. 

Lil Peep'śmierć uderzyła w jego fani i przyjaciele ciężko– mężczyzna miał realny wpływ na ludzi i wielu postanowiło upamiętnić go atramentem. Nawet ci, którzy znają tylko Lil Peep jako "emo-raper z tatuażami na twarzy" może wyciągnąć z filmu, że życie jest trudne dla wszystkich, i podziwiać wysiłek, jaki Peep włożył, by przekuć swoje demony w sztukę. Oto 11 fanów, których Lil Peep zainspirował do przekształcenia jego sztuki i wizerunku we własną sztukę.

Zmagania, z którymi zmagał się Peep, były zmaganiami, z którymi większość ludzi może się odnieść, i dlatego tak wielu fanów zdecydowało się umieścić jego teksty i portret na swojej skórze. Podobnie jak jego fani, włożył wszystko w swoją sztukę – i to'jest jednocześnie piękny i smutny, gdy patrzy się na jego życie otwierające się i kończące tak szybko przez obiektyw aparatu w "Wszyscy's Wszystko."