Treść wiadomości

Levi 70Six wnosi talent, pasję i precyzję do każdego z jego tatuaży

Zdjęcie na okładce: Peter Roessler

Dla wielu, którzy nie't w branży tatuażu trudno sobie wyobrazić, jak zaczynali najlepsi, najzdolniejsi i najodważniejsi artyści w branży. Nawet wielcy z przeszłości i teraźniejszości nie't zaczynać jako rewolucjoniści. Zamiast tego rzemiosło wymaga czasu i czasu Brytyjski artysta Levi 70six, on'od lat pracuje nad udoskonaleniem swojej sztuki. Można powiedzieć, że jego wysiłki z pewnością się opłacają. Spotkaliśmy się z Levim, aby dowiedzieć się, jak odkrył, że tatuowanie będzie jego życiem's pracy, dlaczego skłaniał się ku czerni i szarości i czego możemy się po nim spodziewać w nadchodzących miesiącach.

Jak odkryłeś tatuowanie jako karierę i jak udało ci się zostać tatuatorem??

Po raz pierwszy odkryłem tatuaż w późnych latach nastoletnich. Jedyną rzeczą, w której byłem dobry w dorastaniu, było rysowanie i to doprowadziło mnie na ścieżkę zostania grafikiem. W tamtych czasach wejście w tatuowanie nie było tak łatwe, jak dzisiaj. Po wielu latach bycia projektantem wciąż byłem zafascynowany sztuką, a jeden z moich najlepszych przyjaciół Alan zadzwonił do mnie i powiedział: „Hej, robię sobie tatuaż z Ollym (przyjacielem, którego nie widziałem od lat) i zapytałem, czy możesz spróbować. Więc chodź tutaj!”

Jak zainteresowałeś się czernią i szarością i czy eksperymentowałeś z innymi stylami, zanim się w to zainteresowałeś??

Czarno-szary był medium, które interesowało mnie już jako dziecko. Nigdy tak naprawdę nie interesowałem się kolorem, poza graffiti, więc od razu wiedziałem, że chcę być głównie czarno-szarym artystą.

Jakie są twoje ulubione części czerni i szarości i jakie są najbardziej wymagające części??

Moje ulubione części są również najtrudniejsze — szukanie idealnego portretu i tworzenie bogatej czerni i super gładkich szarości w całym utworze.

Jakie są twoje ulubione przedmioty do tatuowania i co masz nadzieję wytatuować więcej w przyszłości??

Moimi ulubionymi tematami są realistyczne portrety, które też najczęściej robię na co dzień. W przyszłości chciałabym zrobić więcej własnych projektów, a nie tylko prostych portretów.

Co zainspirowało Cię do otwarcia własnego sklepu i jakie są plusy i minusy bycia właścicielem?

Zawsze pracowałem dla siebie i byłem samozatrudniony, więc otwarcie własnego sklepu było naturalnym postępem. Najlepszą częścią posiadania własnego sklepu jest to, że odzwierciedla trochę Ciebie jako osoby i artysty. Minusy polegają na tym, że kosztuje to cholernie dużo pieniędzy i musisz radzić sobie ze wszystkimi rzeczami, których ludzie nie widzą – to oznacza, że ​​czasami zabiera się czas sztuce.

Przeprowadź nas przez scenę tatuażu w Taunton i jak wypada ona w porównaniu z innymi miastami, do których podróżowałeś w pracy?

Scena tatuażu w Taunton jest w porządku, jest tak samo pełna przygód, jak większe miasta w Wielkiej Brytanii, takie jak Londyn, Manchester czy zagraniczne miasta, takie jak NYC, gdzie można zobaczyć ludzi, którzy pozwalają artyście na nieco więcej licencji artystycznej. Nie zrozum mnie źle, spora część moich klientów pozwala mi trochę naciskać, ale tylko nieliczni całkowicie pozwalają mi odejść z własnymi sprawami.

Kim są Twoi ulubieni tatuatorzy pracujący obecnie w branży i czy zebrałeś prace od któregoś z nich??

Och, to może być długa lista! Najpierw, BJ BettsLiterowanie to coś, co pokochałam od pierwszego dnia i miałam szczęście, że dostałam od niego cztery lub pięć tatuaży. druga, Macko i mam też kawałek od niego. W tym roku szukam kawałka od Sam Taylor. Chciałbym kawałek od Carlos Torres, Niki Norberg, Franco Vescovi, Nikko Hurtado, Steve Butcher, David Vega, Dr Woo, Myke Chambers, Eric Martinez, Pierfrancesco Osiem, David Garcia, Heng Yue, Matteo Pasqualin, Ash Highman—mógłbym iść dalej i dalej.

Wolisz projekty na małą czy na dużą skalę? Dlaczego?

Uwielbiam prace na dużą skalę, takie jak plecy i całe nogi. Kawałki o dużej skali dają więcej możliwości bycia kreatywnym, ponieważ możesz zobaczyć więcej dzieła w dowolnym momencie.

Jakie cele jako artysta masz nadzieję osiągnąć w ciągu najbliższych kilku lat??

i'Zawsze staram się doskonalić we wszystkich aspektach tatuażu i biznesu. Chciałabym zrobić więcej konwentów i może trochę kolaboracji z innymi artystami. Chciałbym też wytatuować Lewisa Hamiltona.

Co jeszcze nasi czytelnicy powinni o Tobie wiedzieć?

Uwielbiam trampki, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i czasami potrafię być masywną cipką.