Treść wiadomości

Lena Dunham ujawnia ogromny tatuaż na szyi

Od pierwszego pojawienia się w HBO's Dziewczyny w 2012 roku, Lena Dunham zebrała imponującą kolekcję tatuaży i ona'nie boją się pokazywać ich w mediach społecznościowych. I podczas gdy wielu Dunham'Jej tatuaże są ozdobne, jej najnowszy utwór ma niezwykle sentymentalne znaczenie.

2 kwietnia 2019 r. Dunham udostępniła swój najnowszy tatuaż w mediach społecznościowych. Tatuaż zakrywa tył jej szyi i jest słowem 'Chory' napisany kursywą z detalami liny. Tatuaż został wykonany w Haven Studio na Brooklynie, prywatnym studiu opisanym jako "Body Positive bezpieczna przestrzeń dla kobiet, POC & LGBTQIA."

Udostępniając zdjęcie, Dunham zawarła wyjaśnienie swojego nowego tatuażu, pisząc "czasami rzecz, której najbardziej boisz się, że zostaniesz nazwany, jest najlepszą rzeczą, jaką możesz nazwać siebie." Wielu uważa, że ​​odnosi się to do jej toczącej się walki z endometriozą. W lutym 2018 r. Dunham otworzyła się na temat swojej walki z chorobą w eseju dla Vogue, ujawniając, że'd miał histerektomię. Jak dotąd Dunham przeszła dziewięć operacji, aby poradzić sobie z endometriozą i nie może mieć dzieci w przyszłości. Dunham nie jest pierwszą gwiazdą, która otwarcie opowiada o swoich zmaganiach z endometriozą. Padma Lakshmi, Susan Sarandon, Whoopi Goldberg, Jillian Michaels, Cyndi Lauper, Halsey i Bethany Frankel zostali zdiagnozowani z chorobą.  

Co myślisz o Dunham?'nowy tatuaż? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.