Treść wiadomości

Lebron James i Anthony Davis robią razem tatuaże Kobe Tribute

Tragiczna śmierć Kobe Bryanta i jego córki Gianny wstrząsnęła całym światem NBA. Zarówno fani, jak i gracze wylewają swoje serca w mediach społecznościowych o tym, ile znaczył dla nich były strażnik Lakers. Wielu z tych fanów trafiło do sklepu z tatuażami, aby zdobądź tatuaże w hołdzie dla Bryant, a teraz dwie największe gwiazdy NBA zrobiły to samo. 

Koledzy z drużyny Lakers, Lebron James i Anthony Davis, odwiedzili tatuatora Vanessa Aurelia trochę atramentu upamiętniającego ich przyjaciela. Żaden z graczy nie opublikował zdjęcia gotowego produktu, chociaż obaj podzielili się swoimi doświadczeniami za pośrednictwem Instagram Stories. 

Tatuator ciężko pracuje nad Jamesem; udo.

Tatuator ciężko pracuje nad Jamesem' udo. 

Davis udostępnił to zdjęcie tatuatora w akcji.

Davis udostępnił to zdjęcie tatuatora w akcji. 

Podczas gdy publiczność nie't miał okazję dobrze przyjrzeć się gotowemu produktowi, reporterzy mogli zobaczyć Jamesa' tatuaż zawinięty pod Saniderm w czwartek rano. 

Zdjęcie za pośrednictwem Associated Press

Zdjęcie za pośrednictwem Associated Press 

James i Davis zostali Lakersami po Bryant'odeszli na emeryturę, więc nigdy nie grali razem w kolorze złotym i fioletowym, ale wszyscy trzej byli razem w drużynie olimpijskiej Stanów Zjednoczonych. To było pod koniec Bryant'karierze i na samym początku Davis', ze starszym graczem w roli mentora. 

"Stary, to dla mnie trudne!" Davis powiedział w poście na Instagramie. "Byłeś pierwszym facetem, który wziął mnie pod swoje skrzydła i pokazał mi tajniki ligi. Miałem tyle wspaniałych konwojów o tak wielu rzeczach i na zawsze będę cieszyć się tymi chwilami. Kocham cię na zawsze, Bean!"

Bryant'śmierć musiała uderzyć Jamesa szczególnie mocno, ponieważ stało się to zaledwie 24 godziny po tym, jak dwójka przytuliła się na korcie, podążając za Jamesem.' przeskoczenie Bryanta na liście wszechczasów strzelców. 

Hołdy dla wszystkich dziewięciu osób, które straciły życie w tej straszliwej katastrofie, prawdopodobnie będą trwały jeszcze przez jakiś czas. Drużyna baseballowa z Orange Coast College rozegrała swój pierwszy mecz bez kierownika Johna Altobelli. Altobelli wraz z żoną Keri i córką Alyssą zmarł w niedzielę'awaria. 

Skutki fali tego tragicznego wydarzenia są odczuwalne na całym świecie i prawdopodobnie będą trwać przez jakiś czas.