Treść wiadomości

Lana Condor zmienia się z dziewczyny z sąsiedztwa w wytatuowanego zabójcę

Chociaż istnieje garstka mocno wytatuowanych aktorów i aktorek, w większości przypadków, gdy postać ma tatuaże, oni'ponownie tworzone przy użyciu kosmetyków lub projektów tymczasowych. I kiedy my'd uwielbiamy oglądać więcej gwiazd z prawdziwymi tatuażami, uwielbiamy oglądać A-listy, które otrzymały tuszową metamorfozę, aby zagrać twardą postać w telewizji lub w filmie. Rzuć okiem na najnowszą aktorkę, która ma zamiar odejść "pod igłą" o rolę i podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat jej niesamowitej przemiany w sekcji komentarzy na Facebooku.

Zrzut ekranu 04.01.2019 o godzinie 15.19.17

Lana Condor to 21-letnia aktorka pochodząca z Wietnamu. Po raz pierwszy zdobyła uznanie w Hollywood w wieku 19 lat, kiedy została obsadzona w roli Jubilee w X-Men: Apocalypse. Jednak w 2018 roku Condor'świat wywrócił się do góry nogami, gdy film Netflixa To All the Boys I'Premiera „ve Loved Before” odbyła się 17 sierpnia. 

14-lana-condor.w700.h700

Do wszystkich chłopców ja've Loved Before, opartej na powieści Jenny Han, Condor gra główną bohaterkę Larę Jean Covey — nastolatkę, której listy miłosne przypadkowo wysyłane są do jej dawnych sympatii. Stamtąd Lara Jean wchodzi w fałszywy związek z popularnym Peterem, a para dostaje więcej, niż się spodziewali, gdy zaczynają się rozwijać prawdziwe uczucia.

Po premierze filmu świat oszalał na punkcie Condora i natychmiast znalazła się w centrum uwagi jako młoda hollywoodzka aktorka do obejrzenia – od kilkuset tysięcy obserwujących na Instagramie do ponad sześciu milionów prawie w ciągu jednej nocy. Stamtąd każda większa sieć skoczyła, aby uzyskać Condora w swoim filmie lub programie telewizyjnym, a 21-latek pojawił się w wielu głośnych produkcjach w 2019 roku. 

Zrzut ekranu 04.01.2019 o godzinie 14:19

Jednym z takich projektów jest Syfy's oryginalny serial Deadly Class, telewizyjny thriller akcji oparty na serii komiksów o tej samej nazwie. W spektaklu Condor gra Sayę Kuroki, studentkę King’s Dominion Atelier of the Deadly Arts i liderkę Syndykatu Kuroki – jedną z Yakuza.'najpotężniejszych rodzin. Zarówno w serii komiksów, jak i w programie telewizyjnym, Kuroki jest stylizowana na tradycyjne tatuaże irezumi, które są powiązane z jej związkiem z Yakuzą. I chociaż sam Condor jest piskliwie czysty i według naszej wiedzy, nietatuowany, ona…'został przerobiony tuszem, by zagrać zabójcę z kataną. 

Deadly Class ma swoją premierę 16 stycznia 2019 roku i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Condor przedstawia wytatuowanego zabójcę.

nup-180433-0761-1-jpg-1546544554

Co sądzisz o Condorze?'odnieść sukces w młodym Hollywood? Czy jesteś oszołomiony jej atramentową i ostrą metamorfozą w Deadly Class? Czy dostroisz się do oryginalnej serii Syfy? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami, opiniami i pytaniami w sekcji komentarzy na Facebooku.