Treść wiadomości

Kylie Jenner ma sentymentalny tatuaż na ramieniu dla swojej córki Stormi

Kylie Jenner zwróciła na to świat's, gdy ujawniła swoją ciążę w mediach społecznościowych. Jenner utrzymywała całą ciążę w tajemnicy przed światem, a następnie wydała film dokumentalny o swoich przeżyciach po tym, jak jej córka Stormi urodziła się 1 lutego 2018 roku. Jenner milczała na temat swojej ciąży, ponieważ chciała uniknąć stresu związanego z publiczną kontrolą, czego wiele doświadczyła jej przyrodnia siostra Kim Kardashian. Ojciec Jennera'Jego dzieckiem jest raper Travis Scott, z którym Jenner spędza kilka lat. I chociaż Jenner utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy, teraz, gdy Stormi jest tutaj, ona'chodzi o popisywanie się swoją piękną córką w mediach społecznościowych.

Mówiąc o okazaniu miłości swojej córce, w historii na Instagramie z udziałem Jenner's wizażystka Ariel, fani zauważyli nowy tatuaż na potentat'ramię. Tatuaż brzmi "4:42" małym pismem i na podstawie aktu urodzenia uzyskanego przez TMZ, ten tatuaż prawdopodobnie symbolizuje czas narodzin Stormi.

Zrzut ekranu 2020-07-02 o godzinie 11.44.43

To jest n't pierwszy raz Jenner zrobił tatuaż dla Stormi. Chociaż Jenner jest't najbardziej wytatuowaną gwiazdą Hollywood, zwłaszcza w porównaniu z jej przyjaciółką Hailey Bieber, ona'Wybrała kilka małych kawałków dla ludzi w swoim życiu. W maju 2019 r. Jenner i Scott otrzymali tatuaże dla Stormiego u rapera'urodziny. Tatuaże zostały namalowane przez nowojorskiego artystę JonBoya, który:'s również wytatuowany Jenner's starsza siostra Kendall w przeszłości. Ono'nie wiadomo jeszcze, kto wytatuował Jenner's najnowszy tatuaż.

Co sądzisz o Kylie Jenner'nowy tatuaż? Czy zrobiłbyś tatuaż dla kogoś w swoim życiu? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat potentata makijażu's nowy tatuaż w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.