Treść wiadomości

Krowy tatuaże, które są legendą mleczarni

Dorastałem w Teksasie, co oznacza, że ​​bez względu na to, gdzie jeździsz, po drodze na pewno zobaczysz kilka stad bydła i na pewno znasz przynajmniej jedną osobę, która spędziła część swojego życia na wychowaniu krowy. W rzeczywistości Teksas ma największą liczbę bydła we wszystkich 50 stanach. Chociaż ja osobiście nigdy nie hodowałem krów, moi kuzyni byli częścią okręgu wystawowego w Teksasie, podróżując na różne rodeo w całym stanie i zarabiając stypendia na posiadanie najlepszych jałówek i wołów, zgodnie z ustaleniami jury. Jak możesz sobie wyobrazić, w Teksasie pokazy giełdowe są dość ważne, a konkurencja może być poważna, ale z drugiej strony jest to stan, w którym kowbojskie kapelusze i buty są uważane za formalne stroje, więc jesteśmy naprawdę zaskoczeni?

Ludzie udomowili krowy około 10 500 lat temu i od tego czasu używają ich z wielu powodów. Większość spożywanego mięsa pochodzi z jakiejś części lub części krowy. Do latte używamy krowiego mleka lub, jak to robią dzielni dziwacy, pijemy je od razu. Skóra krowa jest używana do produkcji skóry, a nawet kupa służy jako nawóz. Jeśli kiedykolwiek używałeś obornika, masz za co podziękować krowie i jej wspaniałemu układowi trawiennemu na cztery żołądki.

Podczas gdy krowa stała się z biegiem lat zamiennym terminem dla bydła, kiedy mówisz krowa, w rzeczywistości odnosisz się do krowy, która urodziła cielę, ponieważ poprawnym określeniem dla samicy, która nie urodziła, jest jałówka . Samce są zawsze znane jako woły. Chociaż są to informacje, które szczerze mówiąc nie mają znaczenia dla większości z nas, ani tak naprawdę niczego nie zmieniają, warto zauważyć.

Istnieje prawie ponad tysiąc różnych gatunków bydła. W niektórych kulturach, szczególnie w hinduizmie, krowy są czczone, a ubój krów jest zabroniony w kilku stanach Unii Indyjskiej. Krowy są często postrzegane jako symbol kobiecej siły, macierzyństwa, zaangażowania, a nawet energii księżycowej, ponieważ, co dziwne, krowy rodzą więcej w okolicach pełni księżyca.

Aby pokazać naszą miłość i uznanie dla tych pięknych stworzeń, znaleźliśmy najlepsze tatuaże, które będziesz uwielbiać.