Treść wiadomości

Kolekcja 14 tatuaży Lucy Hale prawie „zbyt mała, by zauważyć” obejmuje prace z Winterstone i dr Woo

Lucy Hale z Pretty Little Liars ma mnóstwo tatuaży – niektóre są zbyt małe, by je zauważyć. Wiele celebrytów również podąża za tym trendem, pomagając mico tatuaże kontynuują swoje panowanie w popularności. Tak jak Hale's żarówka tatuaż pochodzi od łacińskiego znaczenia jej imienia, "jak światło," INKED ukazuje delikatną kolekcję atramentów Lucy Hale.

Pierwszy tatuaż Hale, kokarda na karku, został wykonany przez dr Woo w 2009 roku. 

Od innego artysty, ma słońca identyczne z siostrą i półksiężyc mniej więcej w tym samym czasie. Hale wróciła do Woo w 2017 roku, aby zrobić sobie tatuaż na kostce.

Podczas gdy jej kolekcja tatuaży rozpoczęła się na krótko przed wyemitowaniem Pretty Little Liars, obsada dostała pasujące inicjały postaci na palcach, gdy serial zakończył kręcenie pod koniec 2016 roku. Hale ma „A” dla swojej postaci, Arii Montgomery.

Hale i jej siostra również dzielą się "Kocham cię" tatuaż dla babci.

Przed opuszczeniem swojej wizyty w Kambodży Hale zatrzymała się w Bayon Tattoo po tusz słonia. Wraz z zaznaczeniem tej podróży nosi również napisy z dotychczasowej podróży życia.

Cytat Hale’a z biblijnego wersetu Pieśń nad Pieśniami 2:15 mówi: "Złap dla nas lisy; małe lisy; które psują winnice; bo nasze winnice kwitną,."

Atrament Hale’a pod cyckami to cytat z C.S. Lewis' Podróż Wędrowca do Świtu.

Hale ma kolejny tatuaż z cytatem, który pasuje do najlepszej przyjaciółki, Annie Leonard, namalowany przez Daniela Wintera, AKA Winterstone, który, jak mówi w swoim poście na Instagramie, pochodzi z wiersza Atticusa.

Tatuaż „własnej miłości” Hale’a jest wykonywany przez artystę Roba Greena. Cienki rysunek został pierwotnie zaprojektowany przez francuskiego artystę Frédérica Forest.

Czy dr Woo Hale'ulubiony artysta tatuażu? Odwiedziła jego krzesło ponownie, aby uzyskać odę do jej znaku zodiaku Bliźnięta.

Jeśli chodzi o trend mikrotatuażu, sprawdź nasz ekskluzywny produkt Bang Bang, aby opowiedzieć nam więcej o stylu: