Treść wiadomości

Kevin Jonas odwiedza smoka BangBang, aby zobaczyć swój najnowszy tatuaż, uhonorowanie jego córek

Kevin Jonas jest obecnie w trasie z braćmi Joe Jonas i Nickiem Jonasem na Jonas Brothers' Happiness Begins Tour, co oznacza, że ​​on…'s z dala od żony Danielle i ich córek. Mimo to może nosić ich kawałek, gdziekolwiek pójdzie.

Kevin Jonas pojechał do BangBang w Nowym Jorku, aby zrobić uroczy tatuaż swojej córki'ulubione pluszaki. Kevin i Danielle Jonas dzielą się córkami, Aleną, 5 i Valentiną, 2. Danielle również dostała tatuaż od Dragona, pokazując gwiazdy na biodrze w swojej historii na Instagramie.

Dragon opublikował zdjęcie tatuażu, a także pary na Instagramie, sugerując, że wrócą po więcej prac nowojorskiego artysty. Artysta wykonał również tatuaż na pamiątkę zwierzaka na Sophie Turner i Joe. 

Tatuaż przedstawiający wypchanego królika i pluszowego misia trzymających się za ręce jest wytatuowany na Jonasie' wewnętrzne przedramię. Chociaż projekt jest prostym rysunkiem linii, kawałek ma wiele znaczenia, ponieważ te wypchane zwierzęta są opisywane jako „pomocnicy córek”.

"Najnowszy kawałek do kolekcji dziękuję @Drag_Ink za to, że ożyła," Jonasz' podpis przeczytaj. "Uwielbiam przynosić ze sobą wspomnienia o moich dziewczynach, gdziekolwiek pójdę!"

Fani mdleją nad utworem, zgadzając się, że jest uroczy i słodki. Dodano jednego komentatora, "To najlepszy tatuaż, jaki kiedykolwiek mógł dostać tata!"