Treść wiadomości

Kat Von D stawia krytyków jej zaciemnionej ręki na swoim miejscu

Jedną z niefortunnych nieuchronności zdobycia mnóstwa tatuaży jest to, że'skończą się z paroma gównianymi kawałkami. Niektóre źle się zagoją, inne zwyciężą't starzeją się z wdziękiem, a niektórzy po prostu wygrali'apelować do Ciebie w taki sam sposób, jak wtedy, gdy je otrzymałeś. 

Kat Von D wyraźnie czuła się w ten sposób w związku z czarno-szarym rękawem na lewym ramieniu. Przez lata zakrywała jej fragmenty geometrycznymi kawałkami, ale ostatnio postanowiła na stałe pozbyć się całej tej starej sztuki. Zamiast iść czasochłonną i bolesną drogą zabiegów laserowych, Von D miał kolegę tatuatora Kaptur zaciemnij większość jej ramienia. 

Uwielbiamy sposób, w jaki wygląda jej ramię (tak czyste!), ale najwyraźniej hejterzy pojawili się masowo, aby skrytykować Von D. Nic dziwnego, że ona'strzela do nich z obu luf w mediach społecznościowych. I, szczerze mówiąc, rządzi. Ludzie zuchwalstwa mają te dni, aby komentować kogoś innego'osobiste decyzje wymykają się spod kontroli,'nadszedł czas oni'ponownie włącz wybuch. 

"Będąc w branży tatuażu przez większą część mojego życia, widziałem niezliczone tatuaże we wszystkich rodzajach stylów – ale NIGDY nie czułem się zainspirowany, by komukolwiek powiedzieć 'to jest brzydkie' lub 'jesteś głupi,'" Von D mówi. "Tatuaże są zabawne w tym sensie, że ostatecznie jest to jedna z najbardziej intymnych rzeczy, które możemy dla siebie zrobić. Ale chociaż tatuaże są wyrazem zewnętrznym, tak naprawdę nie są przeznaczone dla nikogo innego niż osoba, która je nosi."

Jeśli to's wszystko, co powiedziała, to wystarczy. Ale nie, Von D kontynuował i odniósł się do konkretnych komentarzy. Nie, ona nie'Nie obchodzi mnie, co myślisz o tym, jak wygląda jej ramię. Nie ona's nie zachoruje od całego atramentu, poznaj naukę, która nie'nie zdarza się. Nie, to jest't leniwy sposób na przykrycie. 

Ten ostatni punkt jest prawdopodobnie najważniejszy. Hoode, artysta, który wykonał tatuaż, specjalizuje się w tatuażach zaciemniających. Wykonanie udanego tatuażu zaciemniającego wymaga wielu umiejętności i talentu, ponieważ należy upewnić się, że kolor nasyca się równomiernie w całym utworze. To jest n't tak proste, jak po prostu pokolorowanie wszystkiego i upewnienie się, że nie'nie przegapić miejsca. Potrzeba prawdziwego artysty, aby stworzyć dzieło, które zrobił Hoode, nawet jeśli może to nie być od razu widoczne.

Pomyśl o tym jak o patrzeniu na obraz Jacksona Pollocka lub Marka Rothko. Tam'Zawsze będzie jakimś dupkiem, który mówi, "Mój maluch mógłby to zrobić." Cóż, mogą'T. Po pierwsze, twoje dziecko jest beznadziejne w sztuce. Po drugie, w rzeczywistości wymaga to mnóstwa umiejętności. przywdziewać'nie krytykować tego, co robisz'nie rozumiem. 

Von D idealnie ujmuje to na końcu swojego postu. "Zanim coś oznaczysz 'brzydki' lub 'okropny' postaraj się pamiętać, że piękno jest subiektywne. Twój pomysł na wymarzony tatuaż może być cudzym pomysłem na koszmar."