Treść wiadomości

Kaia Gerber zostaje wytatuowana obok swojego brata

Tatuaże to sprawa rodzinna dla Kaia oraz Presley Gerber. Do modelki dołączył jej brat podczas wizyty u tatuatora Evan Kim w Nowym Jorku wczoraj. 

Podczas gdy oboje rodzeństwo zostało wytatuowane przez Kim, Kaia podwoiła się i wykonała pracę zarówno nad jej nadgarstkiem, jak i ramieniem. Na Kaia'Na nadgarstku Kim wytatuowała mały i delikatny bukiet kwiatów. Poziom szczegółowości, jaki Kim zapakował w tak mały tatuaż, jest niesamowicie imponujący. 

Kawałek na jej ramieniu to uroczo prosty tatuaż – dwa ramiona trzymające się w kształcie serca. Chociaż tatuaż jest minimalistyczny, zawiera mnóstwo symboliki w zaledwie kilku linijkach. Kształt serca, sposób w jaki ramiona się trzymają, to'Jasne jest, że Kaia chciała zrobić oświadczenie z tym tatuażem. A Kim dostarcza. 

Presley'ten tatuaż nie jest't tak samo otwarty na interpretację. Można nawet powiedzieć, że…'wszystko napisane?. 

Tam'To coś bardzo słodkiego w patrzeniu, jak dwoje rodzeństwa się razem tatuuje. To naprawdę jest doświadczenie łączące inne niż wszystkie, ponieważ oboje będą nosić ze sobą przypomnienie dnia tak długo, jak będą żyć. My'nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co się stanie, gdy następnym razem odwiedzą Kim.