Treść wiadomości

Impeachment Tatuaże

Przez ostatni miesiąc lub dłużej nie można było wyjść z domu, wejść do Internetu lub włączyć telewizora bez usłyszenia o impeachmencie. To ma sens, powinniśmy słyszeć o impeachment, to'to całkiem poważna sprawa. Zeszłej nocy był dopiero trzeci raz, kiedy prezydent został postawiony w stan oskarżenia (Bill Clinton i Andrew Johnson). Wszystko przeniesie się teraz do Senatu, gdzie odbędzie się proces i być może Donald Trump zostanie usunięty ze stanowiska, stając się pierwszym prezydentem, który kiedykolwiek zostanie usunięty. 

Chociaż jest to bardzo ważny moment w amerykańskiej historii, może to być trochę za dużo. Kiedy połączysz ten stres z corocznym stresem, który pochodzi z wakacji, pomyśleliśmy, że dobrze byłoby zrobić sobie małą przerwę. Miłej zabawy. Może nawet śmiech. Republika może się rozpadać, ale ja…'Niech mnie diabli, jeśli brzoskwiniowe tatuaże są't urocza. 

My'Przygotowaliśmy dla ciebie kilka uroczych, małych tatuaży impeachment. Ono's aktualne, ale wygrało'napełnia cię egzystencjalnym lękiem. Byłoby wspaniale znaleźć obok tatuaż brzoskwini z gałązką mięty, ale nam odmówiono. Jeśli masz jeden z nich, podziel się nim z nami w mediach społecznościowych. A ty'przybiję ode mnie osobiście piątkę. 

Tak, nie mogliśmy'pomagać sobie. Musieliśmy dorzucić jeden tatuaż przedstawiający wielkiego wyjątkowego chłopca, który w końcu zdobył powszechne głosowanie w Izbie. Gratulacje, Donaldzie.