Treść wiadomości

Host podcastu Rips Apart straszne tatuaże celebrytów

Ethan i Hila Klein to komediowy duet mąż i żona, którzy tworzą filmy na YouTube na kanale h3h3Productions. Często pocztowe filmy reakcji nowości sławna jak również wideo online i trendów. W zeszłym tygodniu, w specjalnym podkaście, Hila przejrzała tatuaże niektórych z najpopularniejszych celebrytów w Hollywood. 

Hila zaczęła od stwierdzenia, że ​​Ben Affleck'tatuaż na plecach jest najgorszy'kiedykolwiek widziała, co doprowadziło jej męża Ethana do rzucenia jej wyzwania z innymi znanymi tatuażami celebrytów. A po podjęciu decyzji, że Affleck's był najgorszy w mieszance, poszerzył zakres, aby uwzględnić niektóre z najgorszych tatuaży w Internecie. Jednak ostatecznie Hila obstała przy swoim twierdzeniu, że Affleck ma najgorszy atrament z całej serii.

Zaledwie kilka dni później Hila ponownie zareagowała na tatuaże w innym specjalnym podcastie i ku wielkiemu zaskoczeniu fanów nadal wierzy, że Affleck ma najgorszy tatuaż na świecie.

Co myślisz o Benie Afflecku?'tatuaż na plecach? Jak myślisz, kto ma najgorszy tatuaż? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy.