Treść wiadomości

Homestar Runner Tatuaże

W 2021 r. internet może być dość przerażającym miejscem. Czy to's ludzie walczący o politykę na Twitterze, ludzie używający mediów społecznościowych jako narzędzia do prześladowania/doksowania ludzi lub horror, który można znaleźć w sekcji komentarzy do prawie każdego opublikowanego artykułu. 

To było't zawsze w ten sposób. Internet był kiedyś dziwny i kapryśny. Ludzie wciąż próbowali zrozumieć, co dokładnie się dzieje, próbując owinąć głowę wokół możliwości globalnej publiczności jednym kliknięciem myszy. Doprowadziło to do tego, że ludzie uwolnili swoją kreatywność, co doprowadziło do powstania zadziwiająco dziwnych kreacji. Żadna strona nie zrobiła tego lepiej niż nieśmiertelna Biegacz Homestar. 

Homestar Runner został stworzony przez Matta i Mike’a Chapmanów, aka The Brothers Chap, w 1996 roku. Bracia pracowali w księgarni i mogli't pomóc, ale zauważ, jak nudne są większość dzieci'Książki były, więc postanowili napisać własne. Napisali tytułowego bohatera jako znakomitego sportowca, którego wszyscy kochali, zrobili kilka kopii dla swoich przyjaciół i nazwali to dniem. Nieco później stworzyli swoją pierwszą kreskówkę za pomocą Mario Paint, ale tak było't aż do wybuchu Flasha (prawdopodobnie znasz Flasha jako rzecz, o której Google Chrome mówił, że zostanie usunięty 21.01.2011 przez ostatni rok), że ich pomysły znalazły się w Internecie. 

W 2000 roku strona została uruchomiona. Witryna zawierała zabawną, interaktywną stronę główną, na której raz w tygodniu publikowane były nowe kreskówki. Do Homestar dołączyła cała obsada postaci, w tym Marcepan, Silny Zły, Silny Szalony, Silny Sad, Oszust, Król Miasta, Trener Z i inne. Podczas gdy Homestar miał być głównym bohaterem, fani widzieli rzeczy trochę inaczej, gdy przywiązywali się do Strong Bad, pan z brzuchatym brzuchem zawsze ubrany w maskę luchadora i rękawice bokserskie. Ale nigdy koszuli. Kiedykolwiek. 

W najpopularniejszej serii kreskówek na stronie Strong Bad odpowiada na jego e-mail. Ludzie pisali pytania do Strong Bad, a on odpowiadał w absurdalny sposób, często łącząc siły z Cheatem (który jest rodzajem zwierzaka/najlepszego przyjaciela), aby dręczyć swojego brata Strong Sad. Jeden z najbardziej znanych z nich zawierał stworzenie świata'najsłynniejszy smok z mocną ręką zwisającą z pleców — Trogdor, Burninator!

Trogdor obchodził w tym tygodniu swoje 18. urodziny, więc postanowiliśmy zebrać dla Ciebie kilka naszych ulubionych tatuaży Homestar Runner. Więc wrzuć swoją ulubioną piosenkę techno, zacznij wyglądać tak dobrze i ciesz się tą galerią tatuaży.