Treść wiadomości

Historia tatuażu Jose Altuve jest poza idiotyzmem

Supergwiazda Houston Astros, Jose Altuve, ma tatuaż na obojczyku. Ono'to prosty tatuaż, napis noszący imię jego trzyletniej córki Melanie. Samo to nie byłoby opowieścią, ale dzięki niekończący się skandal z kradzieżą znaków Astros są uwikłani, ten tatuaż stał się ważnym dowodem. 

Aby nadrobić zaległości, Astros używali kamer wideo szpiegować łapacza's od kilku lat i zostali za to ukarani przez Major League Baseball. Obejmuje to sezon 2017, rok, który zakończył się zwycięstwem Astros w World Series nad Los Angeles Dodgers. Rada miasta Los Angeles posunęła się nawet do poproszenia MLB o podanie nazwy Dodgers prawdziwymi zwycięzcami World Series 2017

w 2019 roku Astros pokonał New York Yankees w ALCS. kiedy skandal z oszustwami wyszedł na jaw, gracze i fani byli nieugięci, że zostali okradzeni z ewentualnego tytułu. Dowodem, którego używają, aby pokazać, że Astros wciąż oszukują, jest Altuve'bomba, która zakończyła serię i dziwny sposób, w jaki celebrowali drugą bazę. 

Altuve bardzo wyraźnie nie chciał, aby jego koledzy z drużyny zdarli mu koszulkę, gdy dotrze do psiego stosu na domowej tablicy. Niektórzy sugerują, że dzieje się tak dlatego, że chował pod koszulką elektroniczny brzęczyk, który pozwalał mu zorientować się, jaki dźwięk nadchodzi..

Co sprowadza nas wszystkich z powrotem do tatuażu. Altuve'Kolega z drużyny, Carlos Correa, wyjaśnił, dlaczego Altuve nie'nie chcę, żeby mu zdarto koszulkę…miał zły tatuaż, który zrobił'nie chcę, żeby ludzie to widzieli. Internetowi detektywi szukali wszędzie, gdzie mogli, aby spróbować znaleźć bez koszulki zdjęcia Altuve, chcieli udowodnić, że tatuaż'nie istnieje. 

Doprowadziło to do tego, że Altuve bardzo wyraźnie zdjął koszulę przed całą prasą pierwszego dnia wiosennego treningu, pokazując wszystkim tatuaż. 

Panie i panowie, zapnij pasy. Cała ta męka stała się najgłupszą rzeczą na Ziemi. Oczywiście kradzież znaków jest formą oszukiwania i nie powinniśmy zachęcać graczy do oszukiwania. Oszukiwanie jest złe. Ale… to stało się takie idiotyczne. Metodą, którą Astros stosował wcześniej do przekazywania znaków, było uderzanie kijem w kosz na śmieci. Pomyśleć, że przeskoczyli do zaawansowanego technologicznie brzęczyka ledwo ukrytego pod koszulką, wymaga ogromnego skoku wiary. 

Po pierwsze, koordynacja takiego systemu wymaga mnóstwa wysiłku, zarówno pod względem technologii (jeśli sygnał jest't w ciągu kilku sekund od nauczenia się znaku ciasto wygrało't być w stanie dostosować się) oraz wysiłku potrzebnego do ukrycia takiego systemu. Ty'Potrzebujesz kilku ludzi, którzy nad tym pracują, ukrywając, że mają miejsce jakieś oszustwa. Innymi słowy, zajęłoby to o wiele więcej niż koleś oglądający film uderzający kijem w kosz na śmieci. 

Po drugie, ukrywanie brzęczyka pod koszulką byłoby głupie. Koszulki odpadają. Są rozdzierane przez kolegów z drużyny podczas uroczystości, wyciągają się podczas nurkowania po piłkę i są rozczochrani podczas wsuwania się do bazy. Jeśli ty'zamierzasz posunąć się nawet do opracowania elektronicznego systemu oszukiwania, ty'będziesz cholernie pewien, że tak nie jest?'nie wyjdzie na jaw. Tak więc, ty'ponownie umieścić brzęczyk na udzie lub gdzieś pod spodniami.

Wreszcie, istnieje wiele powodów, dla których Altuve mógł nie chcieć zerwać koszuli przez kolegów z drużyny. Może był nieśmiały. Może nie?'czuję się, jakby ktoś mnie poniewierał. Może po prostu chciał zadzierać z kolegami z drużyny. Może naprawdę chciał ukryć tatuaż z tego czy innego powodu. Kto zna prawdziwy powód, ale założyć, że jedyny powód, dla którego zrobił?'chcieć się rozebrać to to, że ukrywał elektroniczny brzęczyk to gigantyczny skok. 

Rozumiem, że cała afera irytuje fanów, ja też. Ale w tym momencie cała dyskusja przeszła w absurd. W odniesieniu do homera z Altuve, który zakończył Yankees' sezon, może, tylko może, Aroldis Chapman powinien'powiesiłem podkręconą piłkę w Altuve'sterówka. Profesjonalny hitter nie'Nie muszę wiedzieć, jakie boisko się zbliża, żeby zmiażdżyć takiego klopsika.