Treść wiadomości

Heinz wypuszcza butelkę ketchupu inspirowaną tatuażami Eda Sheerana

Możesz wiele powiedzieć o Edzie Sheeranie poprzez jego tatuaże, szczególnie rzeczy, które wywarły na niego wpływ przez całe dzieciństwo i na początku kariery muzycznej. Jednym z jego bardziej osobliwych tatuaży jest logo Heinza Ketchup, które narysował w Columbus w stanie Ohio podczas trasy koncertowej w 2012 roku. Po zrobieniu tatuażu udostępnił zdjęcie na Twitterze z podpisem: „Nikt nie jest zbyt dobry na ketchup . Ketchup jest dla ciebie za dobry.

Szybko do przodu o siedem lat, a jego tatuaż nabrał nowego znaczenia. Sheeran nie tylko wystąpił w reklamie popularnej marki ketchupu, ale połączył z nimi siły, aby stworzyć limitowane edycje butelek ozdobionych jego tatuażami. Niektóre z tych butelek zostały sprzedane na aukcji 15 sierpnia, a dochód z nich trafił do Rise Against Hunger i East Anglia's Dzieci's Hospicja. A resztę rozdano fanom w internetowych loteriach lub muzeom na całym świecie.

Co myślisz o tej dziwacznej współpracy? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.

s3-ed-sheeran-heinz-butelka-solo-2019-768x1201--domyślnie--768