Treść wiadomości

Heath Slater udaje się do rodzinnego bohatera po swój najnowszy tatuaż

Amerykański zawodowy zapaśnik i aktor Heath Wallace Miller, występujący pod pseudonimem Heath Slater, udał się do Chris Toler, współzałożyciel Seventh Sin Tattoo, za swój najnowszy tatuaż. Ponieważ Zachodnia Wirginia jest domem Slatera, przybył do tego artysty z Zachodniej Wirginii, aby stworzyć krętą drogę pod zachmurzonym niebem Wirginii Zachodniej na ramieniu.

Slater może i ma na swoim koncie czterokrotnego mistrza WWE Tag Team, ale ma też niezłą kolekcję atramentu. Heath Slater napisał o swoim nowym dziele body art, mówiąc, że pomysł na ten tatuaż nadchodzi od dawna.

Ostatnio, 24 czerwca na odcinku Raw, Slater na krótko zdobył mistrzostwo 24/7 od R-Truth, po czym natychmiast stracił je i wrócił do Truth. Ten oznaczony Slater's pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach singli w WWE.

Slater jest obecnie gospodarzem WWE Game Night na WWE.com i WWE's kanał YouTube. Slater był także jednym z głównych członków obsady The JBL i Renee Show od 2013 do 2015 roku na WWE.com, gdzie grał "Duża" Clem Layfield, siostrzeniec z fabuły Johna "Bradshaw" Layfielda. Konsekwentnie pojawia się w Xavier Woods' Kanał YouTube UpUpDownDown, na którym gra w gry wideo u boku Woodsa i innych zapaśników WWE.

maxresdefault-2

Miller, jako Heath Slater, jest grywalną postacią w grach wideo WWE '12, WWE '13, WWE 2K14, WWE 2K16, WWE 2K17, WWE 2K18 i WWE 2K19. Mamy nadzieję, że w nowych wersjach gier eSports ten tatuaż pojawi się w jego wirtualnej wersji. To znaczy, jeśli Chris Toler pozwoli.