Treść wiadomości

Hailey Bieber debiutuje w kolejnym tatuażu na rękę

Patrząc na Hailey Bieber, możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że…'jest miłośnikiem tatuaży. Ale po bliższym przyjrzeniu się…'dowiem się, że ona'jest królową malusieńkich maleńkich tatuaży. Hailey Bieber ma ponad dwadzieścia tatuaży, ale…'są bardzo małe. Ona'Odwiedził niektóre z najlepszych mikrotatuatorów w kraju, w szczególności JonBoya i Dr. Woo. Z biegiem lat ona'dodała kilka sztuk do swojej kolekcji, a jednym z jej ulubionych miejsc do tatuowania są jej dłonie.

Bieber ma wiele tatuaży na palcach i dłoniach, w tym kilka skomplikowanych dzieł dr Woo. W sierpniu 2019 roku Woo ujawnił kilka delikatnych i skomplikowanych tatuaży na Bieber'kostki, na które składają się koraliki, róża, księżyc, gwiazdy i inne ozdobne wzory. Te tatuaże zostały napisane w Woo'charakterystyczny, cienkościenny styl z pojedynczą igłą, a miesiąc później Bieber wróciła do swojego studia po misterny kawałek na jej kciuku.

Teraz, prawie rok później, Bieber wrócił do Woo po kolejny dodatek do utworu. Zdecydowała się na serię strzałek i kropek z boku dłoni, co stanowi komplement jej innych dzieł Woo. Woo pojawił się na Instagramie, aby ujawnić Bieber's nowy tatuaż, pisanie: "Dodanie nieco więcej do symboli dostępnych jakiś czas temu @haileybieber."

Tylko czas pokaże, czy Bieber będzie kontynuował dodawanie do prawej ręki, czy też…'Postanowię narysować jej lewy tusz. Jednakże to'można śmiało powiedzieć, że ten miłośnik tatuażu jest't zwalnia w najbliższym czasie.