Treść wiadomości

Grimes szokuje media społecznościowe ogromnym, dziwnym tatuażem

Podczas gdy większość śpiewaków wybiera proste, "Pinterest-y" tatuaże, Grimes robi coś zupełnie przeciwnego. Ona'jest dziką kartą w każdym calu, od jej muzyki, przez styl życia, po wybór tatuaży. Przez lata Grimes zebrał wiele interesujących tatuaży. Jej kolekcja obejmuje kilka kawałków na jej dłoniach, duży czarny kawałek na jej łydce i garść liczb z kijem i szturchnięciem. Jednak jej najnowszy utwór może być jej najdziwniejszym z dotychczasowych.

Zeszłej nocy na Instagramie Grimes pokazała swój nowy tatuaż 1,8 milionowi obserwujących. Tatuaż obejmuje całe plecy i jest abstrakcyjnym wzorem w całości wykonanym białym atramentem. "Pełny tył w białym tuszu przez @podkręcanie w sumie pomoc od obcego mózgu komputera @nusi_pazur," Grimes udostępniony obok zdjęcia na Instagramie. "Nie mam dobrego zdjęcia, bo za bardzo boli i muszę spać haha, i będzie czerwony przez kilka tygodni, ale gna będą pięknymi obcymi bliznami."

Wiele Grimes' koledzy muzycy skomentowali świeży tatuaż, z napisem Ashnikko "!!!!!!! o mój Boże" i pisanie Księżniczki Nokii "Sickkkkkk."

Co myślisz o Grimesie' nowy tatuaż? Czy zrobisz sobie tatuaż białym atramentem? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.