Treść wiadomości

Godsmack Frontman tworzy fundację na rzecz zdrowia psychicznego

W 1995 roku wokalista i gitarzysta Sully Erna w Lawrence w stanie Massachusetts założył heavy metalowy zespół Godsmack. Od tego czasu zespół wydał siedem albumów studyjnych i otrzymał cztery nominacje do nagrody Grammy. Dziś, oprócz produkowania muzyki i koncertowania na całym świecie, Erna stworzyła przełomową organizację non-profit o nazwie The Scars Foundation.

"Fundacja Scars została założona przez Sully Erna i Godsmacka, którzy w ciągu ostatnich kilku lat stracili ogromną liczbę kolegów artystów i przyjaciół w wyniku samobójstwa. Straty te miały ogromny wpływ na Sully’ego. Zdając sobie sprawę, że problemy ze zdrowiem psychicznym – w tym depresja – są rdzeniem tej epidemii, Sully jest zaangażowany w korzystanie ze swojej platformy, aby pomóc."

Spójrz na Erna's osobiste świadectwo dla organizacji non-profit w poniższym filmie i KLIKNIJ TUTAJ przekazać darowiznę i zdobyć darmowe pobranie singla "Pod twoimi bliznami."

Co sądzisz o Fundacji Blizny? Czy Ty lub ktoś bliski miałeś wpływ na problemy ze zdrowiem psychicznym? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.