Treść wiadomości

Flash ujawnia sentymentalny tatuaż

Grant Gustin być może po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę Foxa's "Radość," jako złoczyńca Sebastian Smythe, ale dziś on…'s najbardziej znany z roli Barry’ego Allena (aka The Flash) w The CW. Smythe został wprowadzony do Arrowverse, po raz pierwszy pojawił się w "Strzałka," a niedługo potem jako tytułowa postać "Błysk" w październiku 2014. Jako dziecko Allen'Matka s zostaje zamordowana przez Reverse-Flash, a jego ojciec zostaje wrobiony w zbrodnię. On'Został wychowany przez kapitana policji i wyrósł na asystenta śledczego w miejscu zbrodni w Central City. W serialu'pierwszy sezon, on'zostaje uderzony piorunem podczas eksplozji w laboratorium S.T.A.R., co powoduje, że zapada w śpiączkę. Dziewięć miesięcy później budzi się ze śpiączki i uświadamia sobie, że…'s rozwinął nadludzką prędkość po wypadku. Następnie używa swoich mocy do walki z przestępczością w mieście i pracuje nad odkryciem prawdy o swojej matce'morderstwo.

W ciągu ostatnich kilku lat Gustin grał Allena w wielu programach CW, w tym "Super dziewczyna," "Legendy jutra" oraz "Nietoperz." Jednak on's jeszcze do przedstawienia Flasha na dużym ekranie. Flash pojawił się w wielu filmach DC Extended Universe, takich jak: "Batman V Superman: Świt sprawiedliwości," "Legion samobójców," "Liga Sprawiedliwych," i 2022's "Błysk." Jednak w tych filmach Ezra Miller zagrał Allena. Ścieżki Gustina i Millera skrzyżowały się w grudniu 2019 r., obaj przedstawiali Allena w CW's "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach," szóste coroczne wydarzenie crossover Arrowverse.

Chociaż granie we Flasha pochłania dużo Gustina'to czas, kiedy on'Nie rozwiązuje przestępstw w Central City, lubi kolekcjonować tatuaże. Przez lata Gustin zebrał wiele małych kawałków od artystów tatuażu z całego świata, z których wiele ma znaczące znaczenie. Gustin'Najnowszy tatuaż został wykonany przez Los Angeles's dr Woo, kto'wytatuował wiele gwiazd telewizyjnych, w tym Zoe Kravitz i Emilię Clarke.

Do tego tatuażu Gustin zainspirował się swoim szczeniakiem Jettem, który'byłam w Gustin's życie przez wiele lat. Woo stworzył podobny kawałek dla Demi Lovato w styczniu 2019 roku, a obie gwiazdy posiadały (lub wcześniej posiadały) maltańskie szczenięta. Gustin udostępnił nowy tatuaż na swoim Instagramie, pisząc:

"Ten jest wyjątkowy. Od dłuższego czasu marzyłem o portretie mojego najlepszego kumpla, Jetta. Dużo razem przeszliśmy i teraz może być ze mną zawsze. Dziękuję za ten idealny kawałek, @_dr_woo_ Jesteś legendą."

Co myślisz o Flashu?'nowy tatuaż? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat jego nowego artykułu w mediach społecznościowych i spójrz na niektóre z jego innych tatuaży w galerii poniżej.