Treść wiadomości

Fani debatują nad znaczeniem nowego tatuażu Brada Pitta, umieszczonego obok tatuażu dla Angeliny Jolie

Od Quentina Tarantino's Dawno, dawno temu w… Hollywood, do najnowszego i bardzo oczekiwanego filmu Pitta, Ad Astra, Brad nie ma czasu, by odpowiadać na pytania świata dotyczące swojego najnowszego tatuażu. Ale i tak jesteśmy tutaj.

Dużo szumu wokół Festiwalu Filmowego w Wenecji dotyczy Brada Pitta, który pokazuje swój nowy tatuaż, dając dobrym mieszkańcom Włoch przyjazną falę. 

Pitt'Nowy tatuaż na bicepsie, przedstawiający sylwetkę mężczyzny stojącą nad jego cieniem, znajduje się obok tatuażu, który 55-letni aktor otrzymał z Angeliną Jolie na ślubie w 2014 roku. Ten tatuaż ma cytat z wiersza Rumiego, który mówi: „Istnieje pole, poza wszelkimi pojęciami dobra i zła. Tam cię spotkam.

Chociaż Pitt otworzył się na temat tego, co znaczył dla niego Ad Astra, ujawniając, że postrzega to jako komentarz do męskości, nie wypowiedział się na temat swojego najnowszego dzieła sztuki ciała. Fani uważają, że tatuaż może być odą do Ciekawego przypadku Benjamina Buttona, ponieważ tatuaż cienia podobnie pasuje do zdjęć na plakacie promocyjnym filmu, według Nas tygodniowo. Fani spekulują również, że atrament jest inspirowany jego postacią z filmu Meet Joe Black . z 1998 roku.

Rosnąca kolekcja tatuaży Pitta obejmuje pierwsze inicjały każdego członka rodziny, zestaw linii zaprojektowanych przez Jolie, urodziny jego byłej żony, zarys Ötziego Lodziarza i słowo „Invictus”.

Pitt i Jolie mają sześcioro dzieci: 14-letnią Zaharę, 13-letnią Shiloh i 11-letnią Vivienne oraz 18-letnią Maddox, 15-letni Pax i 11-letni Knox. LUDZIE, „Te [dzieci] zawsze były jego priorytetami. To, że jego kariera idzie dobrze, to szczęśliwy bonus, z którego jest zachwycony.

Podczas gdy fani debatują i paraleją znaczenie tatuażu, motyw cienia może oznaczać coś głębszego niż Pitt, który widzimy na ekranie. Do tego czasu fani nadal będą błagać o odpowiedzi, a INKED będzie chciał usłyszeć, kim jest artysta Pitta. 

tenor