Treść wiadomości

Facet dostaje tatuaż z kodem QR, a następnie link zostaje usunięty

Z biegiem lat tatuaże technologiczne stają się coraz bardziej popularne w sklepach na całym świecie. Od fal dźwiękowych po zielony ekran, tam'Jest to wiele sprytnych sposobów na włączenie technologii do procesu tatuażu. Tatuaże z kodem QR to kolejny popularny wybór dla klientów, jednak jeden entuzjasta sztuki ciała może teraz żałować swojej decyzji o zakupie na stałe.

River-plate-fan-qr-code-tatuaż

Fan drużyny piłkarskiej River Plate postanowił oddać hołd swojemu ulubionemu momentowi w historii sportu, robiąc tatuaż z kodem QR, który linkował do filmu na YouTube, który przedstawiał drużynę'Zwycięstwo 5:3 nad rywalem Boca Juniors. Jednak po udostępnieniu tatuażu na Twitterze użytkownicy, którzy wspierali przeciwne drużyny, postanowili zadzierać z fanem piłki nożnej, usuwając film z powodu naruszenia praw autorskich.

A po tym, jak tweet został udostępniony przez setki cynicznych fanów sportu, film został usunięty z YouTube – renderując tego mężczyznę's tatuaż technologicznie bezużyteczny. Teraz, gdy ktoś skanuje jego tatuaż, pojawia się komunikat o błędzie.

Co myślisz o tym technicznym tatuażu, który poszło nie tak? Czy dostaniesz tatuaż z kodem QR? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.