Treść wiadomości

Ekstremalny fan Lil Xan przekształca swoją twarz i ciało, aby zreplikować rapera SoundCloud

Lil Xan ma niesamowicie oddanych fanów… ośmielimy się powiedzieć, atramentowo-red!?

Gang Xanarchy jest tak silny, że fani Lil Xana robią sobie jego tatuaże. W szczególności jeden z fanów, który używa @high.xanxiety na Instagramie, zmienił swoją twarz, aby wyglądać jak 22-letni raper, replikując wszystkie swoje tatuaże. Tak, wszyscy.

Wraz ze swoim poprzednim "Miłośnik ZZZ" tatuaż i kropki Lil Xana na grzbiecie nosa, @high.xanxiety ostatnio narysowały tatuaż kapiących łez. „Nowy tatuaż… gang xanarchii na zawsze!! kocham cię @xanxiety”, napisał w podpisie wraz z emotikonami złamanego serca.

Lil Xan nawet krzyknął do @high.xanxiety, pisząc w podpisie: „Moi zwolennicy są tacy najebni! @high.xanxiety s/o do ciebie za bycie częścią tej kultowej grupy fanów, którą kocham wszystkich moich fanów w kawałkach.”

Podczas gdy Lil Xan'miłość może wystarczyć temu fanboyowi, nienawistne komentarze są szalone. 

Jeden komentator, pod szyldem Instagrama @bradybrand91 pisze, "Pieprzony idiota. Po prostu wiem, dzieciaku'ponownie zabij przegranego. I nigdy nie mówię tego o kimś, ale jest to uosobienie bycia całym L. Smutne, że nie możesz znaleźć własnej tożsamości. Będziesz wyglądać śmiesznie z wiekiem."

Inny pisze, "Masz wytatuowane imię matek na twarzy."

@safalljahsehily dodaje, "Prawdopodobnie ukradnie tożsamość @xanxiety be xan, zamknij xan, umieść go w szafie i zabierz jego dziewczynę, lepiej uważaj @xanxiety 😨😬"

Jednak niektórzy wykazują wsparcie @high.anxiety'poświęcenie. @trap_chef pisze, "Przywracam wypaczone body z trasy koncertowej na 2019 rok, uwielbiam to."

Zastanawiasz się, co się dzieje z napływem tatuaży na twarz? Sprawdź, co na ten temat ma do powiedzenia 25 artystów tatuażu.