Treść wiadomości

Ekskluzywnie: tatuażysta Malumy dzieli się ciekawostką na temat wykonania tatuażu na szyi z wysokości 43 000 stóp

Jako artysta tatuażu, to'nie każdego dnia masz okazję wytatuować celebrytę. Ono'Jeszcze rzadsze jest to, że masz okazję wytatuować je podczas podróży prywatnym samolotem. Jednak dla jednego szczęśliwego artysty, że'to dokładnie, jaki los ich zgotował. Zajrzyj do galerii poniżej, aby dowiedzieć się więcej i podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy na Facebooku. 

Zrzut ekranu 2018-12-11 o godzinie 1.33.41

Maluma to 24-letnia kolumbijska piosenkarka reggaeton, która miała na swoim koncie kilka hitów na 100 najlepszych listach latynoskich i wygrała Latin Grammy. On'jest także zapalonym kolekcjonerem tatuaży i otrzymał wiele egzemplarzy z Peru's Stefano Alcantara. 

Zrzut ekranu 2018-12-11 o 13.34.45

Alcantara wytatuował na Malumie wiele czarno-szarych kawałków na dużą skalę, w tym anioła na jego prawym ramieniu. Jednak ostatnio dostał jeden ze swoich najodważniejszych kawałków podczas podróży prywatnym samolotem.

Zrzut ekranu 2018-12-11 o godzinie 13.38.06

Niedawno Maluma i Alcantara weszli na pokład prywatnego samolotu, a tatuażysta dał piosenkarzowi zupełnie nowy kawałek, lecąc w powietrzu 43 000 stóp. Mieliśmy okazję porozmawiać z Alcantarą wyłącznie o tatuażu i jego wcześniejszych doświadczeniach z tuszem kolumbijskiej gwiazdy.

Zrzut ekranu 2018-12-11 o 13.32.09

Jak poznałeś Malumę??

Alcantara: Wysyłał mi wiadomości jak każda inna osoba na Instagramie. W ten sposób mieliśmy nasz pierwszy kontakt, a on nie'nie mam menedżera wiadomości do mnie. Był bardzo przyziemny, czego dowiedziałam się później, kiedy go spotkałam.

obraz6

Co do tej pory wytatuowałeś na Malumie??

Pierwszym, który zrobiłem, były cztery słonie na jego przedramieniu. To był naprawdę znaczący kawałek, ponieważ symbolizuje jego rodzinę. W tym samym czasie wydał bardzo znaną piosenkę, która nazywa się "Felicja przegrała 4," co oznacza, że ​​nasza czwórka jest bardzo szczęśliwa. Potem zrobiłem odbicie rodziny w wodzie ze słoniami. Potem zrobiłem anioła po drugiej stronie, a za nim anioł stróż, który go reprezentuje. i'Zrobiłem też kilka randek na jego nadgarstku bardzo ważnych wydarzeń w jego życiu. A teraz zrobiłem gołębia, czyli tatuaż zrobiony na 43 000 stóp.

obraz3

Jaka jest symbolika gołębia??

Gołąb oznacza pokój. Pierwszym pomysłem, jaki chciał, było to, żeby reprezentował kawałek, ale też latał, więc to był zbieg okoliczności, że zrobiliśmy to w powietrzu. Rozmawialiśmy o tym podczas tatuowania tego nieba'to granica, która ma głębsze znaczenie w jego karierze. To był świetny moment na zrobienie tego tatuażu.

obraz5

A dokąd leciałeś, kiedy wytatuowałeś Malumę??

Właściwie to był zbieg okoliczności. Byłem w Portoryko na konwencie tatuażu i grał tam dwa koncerty. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i rozmawiamy tu i tam, ale on powiedział "Ty'ponownie w Portoryko? i'm też w Portoryko, kiedy wracasz??" Powiedziałem mu, że w niedzielę wracam bardzo późno w nocy, a on powiedział "Och, ja'Wyjeżdżam też w niedzielę wieczorem, chcesz iść ze mną??" Więc pojechaliśmy razem do Miami. Mieszkam w Fort Lauderdale, więc to's bardzo blisko. To była świetna okazja, aby zrobić sobie tatuaż na swoim samolocie.

Zrzut ekranu 2018-12-11 o godz. 13.12.22

Jak długo trwał tatuaż??

Pewnie zajęło to godzinę, godzinę i może się zmieni. 

Zrzut ekranu 2018-12-11 o 3.53.08 PM

Czy tatuowanie w samolocie było trudne??

Właściwie spodziewałem się, że będzie to trudne, ponieważ to było w samolocie i mogą wystąpić turbulencje. Ale z powodu wysokości nie było't chmury czy cokolwiek, więc to był najpłynniejszy lot I'jakie kiedykolwiek miałem w moim życiu. To było tak, jakbym była w swoim studio i było bardzo wygodnie. Wszystko grało na naszą korzyść.

Zrzut ekranu 2018-12-11 o 13.31.11

Czy jest coś jeszcze, co powinniśmy wiedzieć o Malumie lub tatuażach, które ty?'zrobiłem na nim to, co zrobiłeś'nie wspomniałem jeszcze?

To było wspaniałe doświadczenie i podoba mi się, że ufa mi w 100% ze swoimi tatuażami. Odręcznie zrobiłem tatuaż, ponieważ chciał go w określonej pozycji, w której byłem't w stanie znaleźć online jako odniesienie. I zmienił go od razu, więc musiałem to odręcznie bez odniesienia. 

Co mogę powiedzieć, on'jest jedną z najskromniejszych supergwiazd, jakie ja'jakie kiedykolwiek spotkałem. Mógłby być inny, ale on…'s jeden z najbardziej przyziemnych ludzi. Nie tak dawno zaprosił mnie na imprezę charytatywną. Ma fundament i myślę, że więcej osób powinno to robić. Poza tym, jak na swój młody wiek, jest pod tym względem bardzo dojrzały.

obraz2

Co sądzisz o Malumie?'nowy tatuaż? Co byś zrobił, gdyby celebryta poprosiła Cię o dołączenie do nich w ich prywatnym samolocie? Podziel się swoimi przemyśleniami, opiniami i pytaniami w sekcji komentarzy na Facebooku.