Treść wiadomości

Dopinguj Narodowy Dzień Margarity z pysznymi tatuażami

Każdy ma swój ulubiony koktajl, bez względu na to, czy masz ochotę na Cosmopolitan, jak Carrie Bradshaw, wódkę Martini, jak James Bond, czy Flaming Moe, jak Homer Simpson. Dla wielu ich ulubionym napojem jest Margarita – jak to's zarówno orzeźwiające, jak i pyszne. I pomimo tego, że ogólnie kojarzy się z czasem letnim, 22 lutego jest Narodowym Dniem Margarity.

Margarita, którą znamy i kochamy, została po raz pierwszy stworzona w 1938 roku w Meksyku jako substytut Tequili popularnego koktajlu Brandy Daisy. Margarita wkrótce przyćmiła Daisy podczas prohibicji, ponieważ tequila stała się bardziej dostępna. Ten koktajl zazwyczaj składa się z trzech składników: tequili, triple sec (likier pomarańczowy) i soku z limonki. Często jest posypany solą na brzegu, a także limonkowym klinem do dekoracji. W zależności od upodobań Margarity można przyrządzać prosto do góry (bez lodu), na skałach (z lodem) lub mrożone (zmieszane z lodem). Wielu barmanów kreatywnie podkręca ten klasyczny napój, dodając smaki owoców tropikalnych lub podkręcając ciepło proszkiem ancho chile i papryczkami jalapenos. Podobnie jak inne popularne koktajle, takie jak Martini czy Old Fashioneds, Margarita zyskała własny kieliszek, który modeluje cechy coupe szampana. Jednakże to's często sprzedawane w standardowym koktajlu lub szklance Old Fashioned. 

Margarita jest tak ukochana, że's w ogromny sposób wpłynęły na kulturę popularną. W 1977 roku piosenkarz Jimmy Buffett wydał piosenkę "Margaritaville," który został zainspirowany napojem'popularność w Key West na Florydzie. Margarity przeniknęły również do świata tatuażu, inspirując wielu kolekcjonerów i artystów. Na cześć Narodowego Dnia Margarity, my'zebrałem niektóre z naszych ulubionych tatuaży Margarita i to?'czas kiedy powiedziałeś "Salud!" do pysznych tatuaży.