Treść wiadomości

Dlaczego znaki wodne mają najlepsze tatuaże

Coś, co ja'nabrałem się w latach I'Pisałem o astrologii i tatuażach, że znaki wodne (Rak, Skorpion, Ryby) absolutnie go zabijają. Inne znaki? Muszą zacząć to zwiększać.

Dla każdego, kto's zaznajomieni z astrologią i charakterystyką każdego ze znaków, informacje te nie powinny'cię zaskoczyć. Dwanaście znaków zodiaku dzieli się na cztery elementy: ogień, ziemię, powietrze i wodę. Wszystkie te elementy mają podobne cechy i mogą wiele powiedzieć o osobie'ogólna istota. Znaki wodne są znane z tego, że są emocjonalne, kreatywne, pomysłowe i spostrzegawcze – co doprowadziło wiele znanych znaków wodnych do imponujących kolekcji tatuaży.

Istnieje wiele znanych znaków wodnych, które mają ponadprzeciętne lub doskonałe kolekcje tatuaży. Wśród Raków masz Arianę Grande, Post Malone i Selenę Gomez. Sławne Skorpiony to Jeffree Star, Pewdiepie, Drake i Odell Beckham Jr.'s Ryby, które mają Adam Levine, Rihanna i Justin Bieber. Jasne, nie wszystkie z tych tatuaży mają najlepsze kolekcje, ale każdy z nich wspierał wysokiej jakości artystów po drodze. Wiele z tych znaków wodnych odwiedziło najlepszych tatuatorów ze względu na swoją pracę, w tym Kat Von D, Bang Bang i Inal Bersekov.

Porównywalnie, inne znaki nie'taryfa jako korzystna. Przede wszystkim znaki ognia, których celebryci mają jedne z najgorszych kolekcji jakie mamy'widziałem w Hollywood. Znane znaki ognia to Logan Paul (Baran), Lil Pump (Leo) i Dolan Twins (Strzelec), z których wszyscy są znani z tego, że robią tatuaże nieco impulsywnie. Jest to zgodne z cechami znaków ognia, które są znane z bycia niecierpliwym, niecierpliwym, namiętnym i przesadnym. Oczywiście są pewne wyjątki od reguły, w tym Lady Gaga (Baran), Demi Lovato (Lew) i Miley Cyrus (Sagiattarius), które w większości przypadków trafiły do ​​utalentowanych tatuatorów na całym świecie.

Słynne znaki powietrzne są podrzucane, lądując po obu stronach spektrum dobrych lub złych tatuaży. Jak sugerują ich sławni liderzy, wiadomo, że znaki Air mają mieszankę wątpliwego i akceptowalnego atramentu – w szczególności Johnny Depp (Bliźnięta), Angelina Jolie (Bliźnięta), Kanye West (Bliźnięta), Cardi B (Waga), Eminem (Waga) , Halsey (Waga), Xxxtentacion (Wodnik), Harry Styles (Wodnik) i Ed Sheeran (Wodnik). oni nie't zazwyczaj podejmują spontaniczne decyzje, o których wiadomo, że znaki ognia robią, jednak ich niezdecydowany i sądowy charakter często prowadzi ich na manowce – wiele z tych gwiazd kołysze tatuażami z imieniem dla znaczących innych.

Ale co ze znakami ziemi? Cóż, ogólnie rzecz biorąc, oni'nie wiadomo, że jest to szczególnie wytatuowana grupa. Jednak z tego, co my'zebraliśmy, albo dokonują naprawdę dobrych wyborów, albo mają jedne z najgorszych kolekcji, jakie my'jakie kiedykolwiek widziałem. Szczerze mówiąc, jako znak ziemi, chciałbym móc zapomnieć o wszystkich gwiazdach Byka, Panny i Koziorożca, które ciągną nasze imię przez błoto. Znaki ziemi, które zabijają grę tatuażu, to The Rock (Byk) i Liam Payne (Panna), ale ci, którzy nas sprowadzają, to 6ix9ine (Byk), Chris Brown (Byk), Lil Xan (Panna), Jake Paul (Koziorożec) i Zayn Malik (Koziorożec). Dalej chłopaki, my'mają być tymi, którzy'mamy ich występ razem!

Chociaż to'o ile nie można wiedzieć, jak zwykli miłośnicy tatuażu kierują się według swoich znaków, celebryci dają nam całkiem niezłą wskazówkę, który element świeci, a który nas zawiódł. Co myślisz o naszych odkryciach? Czy myślisz, że oni'ponownie dokładne? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w mediach społecznościowych.