Treść wiadomości

DJ David „Tattoo” Gonzalez pozywa Oscara De La Hoyę za emocjonalne cierpienie

DJ radiowy David „Tattoo” Gonzalez i gospodarz różnych imprez Golden Boy Promotions pozywa teraz Oscara De La Hoya za „zadawanie emocjonalnego cierpienia i nieuczciwe, niezgodne z prawem praktyki biznesowe”.

Sprawa „Tattoo” Gonzaleza obejmuje ważenia, konferencje prasowe itp..

Sławny adwokat Greg Kirakosian złożył pozew, w którym Gonzalez mówi: „od 2015 r. De La Hoya zaczął również nadużywać swojej pozycji jako mojego pracodawcy, żądając od Powoda szerokiego zakresu wysoce osobistych, niewłaściwych i nielegalnych działań niezwiązanych z pracą… związane z tym obowiązki na prośbę De La Hoyas i w jego imieniu”, zgodnie z Wieśniak.

46-letni De La Hoya przez lata przyznał się do nadużywania substancji. Kompromisowe sytuacje, na które Gonzales odwołuje się do nadużywania przez De La Hoya, obejmują kokainę i alkohol. Ostatni raz walczył w grudniu 2008 roku i od tego czasu jest pełnoetatowym promotorem w Golden Boy, firmie, którą założył w 2002 roku, a obecnie pełni funkcję prezesa i dyrektora generalnego organizacji.

Gonzalez kontynuował: „Między różnymi rzeczami, przy niezliczonych okazjach w ciągu ponad trzech lat, De La Hoya kontaktował się ze mną o każdej porze nocy, potrzebując pomocy w różnych kompromitujących sytuacjach i, w większości przypadków, asystując De La Hoya z sytuacji zagrożenia życia, gdy był w stanie silnego nietrzeźwości i pod wpływem różnych substancji”.