Treść wiadomości

Demi Lovato zrzuca swoją przeszłość z nowym ukrytym tatuażem

To było'dawno temu, że Demi Lovato "pociemniało" w swoich mediach społecznościowych, dzieląc się tym, że następnym razem fani usłyszą od niej, że będzie śpiewać. Lovato w takim razie ogłosił jej powrót występy na obu Grammy oraz Super Bowl, ale dzisiaj podzieliła się nową niespodzianką – Lovato ma na plecach tatuaż średniej wielkości, że'ukrywał się przed nami.

Hiperrealistyczny portret wykonał artysta Alessandro Capozzi, i w długim podpisie na Instagramie Lovato podzielił się znaczeniem tego utworu, "stworzyliśmy kombinację na obrazach, które najlepiej symbolizują duchowe przebudzenie, które miałem. Posiadanie upadłego anioła unoszonego przez 3 czyste, anielskie gołębie (Święta Trójca), gdy jej wewnętrzne światło jest prowadzone przez wyższą świadomość, a rozpad jej ciemnych skrzydeł reprezentuje ciemność, którą rzucam." Lovato podzielił się również podpisem, że zrobiła tatuaż podczas przerwy w mediach i nie miała pojęcia, czego chce na spotkanie.

Lovato przedawkował w 2018 roku, i od tego czasu koncentruje się na swojej trzeźwości według Magazyn Ludzie. Teraz ona'wraca do świata muzyki, aby występować, i już zabiła zarówno swoje nagrody Grammy, jak i Super Bowl występy. Piosenkarka wróciła na scenę w eterycznej bieli i poczuciu przynależności, które może'nie być naśladowanym. Ten tatuaż, opublikowany przez Lovato, reprezentuje jej odrodzenie zarówno pod względem muzycznym, jak i stylu życia. 

To jest n't pierwszy znaczący tatuaż, który Lovato udostępniła swoim fanom — zaledwie w zeszłym roku podzieliła się tatuażem, który zrobiła po śmierci bliskiego przyjaciela, a słowo "niedobitek" na jej szyi. W rzeczywistości piosenkarka jest całkiem otwarte o jej tatuażach i doświadczeniach życiowych. Ono'to cecha, która sprawia, że ​​można się z nią utożsamiać i oczywiście przyciąga nowych fanów.

Co sądzisz o nowym hiperrealistycznym dziele sztuki??