Treść wiadomości

Daniel Silva z Ink Master „zostanie aresztowany za morderstwo” po śmierci YouTubera w wypadku samochodowym

Według TMZ, tatuażysta i "Mistrz pióra" zawodnik Daniel Silva, 26 lat, jechał w Los Angeles z YouTuberem Corey La Barrie, 25, w niedzielę wieczorem. Pierwsi ratownicy zostali wezwani, gdy sport McLarena'Samochód zderzył się ze znakiem drogowym i drzewem. Obaj mężczyźni odnieśli obrażenia, jednak La Barrie'Były zagrażające życiu i został uznany za zmarłego w szpitalu. Zarówno Silva, jak i La Barrie wzięli udział w przyjęciu z okazji tego ostatniego'urodziny i według TMZ's źródeł, ludzie na imprezie powiedzieli glinom, że Silva był widziany wcześniej tego wieczoru, kiedy pił. Silva obecnie dochodzi do siebie po złamanym biodrze w szpitalu i rzekomo zostanie aresztowany za morderstwo w szpitalu lub gdy's rozładowany.

La Barrie świętował swoje 25 urodziny w noc swojej śmierci i był znanym YouTuberem. Ostatnie wideo, które zamieścił, było 9 maja, zatytułowane "Usuwanie tego filmu w ciągu 24 godzin…" który ogłosił transmisję na żywo na Twitchu'd planował zrobić na urodziny ze swoimi współlokatorami. La Barrie był bliskim przyjacielem innych znanych YouTuberów, w tym JC Caylen i Kian Lawley. Urodził się w Adelajdzie w Australii, a następnie przeniósł się do Los Angeles, gdzie rozpoczęła się jego kariera w tworzeniu treści.

Silva jest najbardziej znana z rywalizacji w 10. sezonie "Mistrz pióra" i jego duże media społecznościowe. To ostatnie jest spowodowane jego gwiazdorską klientelą, która obejmuje wielu komików, sportowców i YouTuberów.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat tej historii, ponieważ śledztwo w sprawie La Barrie'śmierć wciąż trwa.