Treść wiadomości

Czy ten tatuaż potwierdza, że ​​niebo jest prawdziwe?

19 czerwca absolwentka Cal Poly, Madie Johnson, weszła na Instagram, aby pochwalić się swoim najnowszym tatuażem. Niedługo po tym, jak podzieliła się historią za sentymentalnym artykułem, jej post stał się wirusowy, a znaczenie atramentu zostało udostępnione na całym świecie.

"Nieco ponad rok temu moja ciocia Tina, jedna z najbardziej niesamowitych, wnikliwych i zdrowych ludzi, jakich znam, miała nieoczekiwane zatrzymanie akcji serca i według lekarzy zmarła i została przywrócona do życia cztery razy przez mojego wujka Briana i ratowników. przybycie do szpitala," Johnson udostępnił na Instagramie. "Założono ją na defibrylator i po cudownym przebudzeniu pierwszą rzeczą, jaką zrobiła, nie mogąc mówić z powodu intubacji, była prośba o długopis i w moim dzienniku kuzynów napisała „to prawda”. Ludzie w pokoju pytali „co jest prawdziwe?” a ona odpowiedziała wskazując na niebo ze łzami w oczach."

Johnson poszedł dalej, aby uzyskać słowa "Ono'jest prawdziwy" wytatuowany w cioci's charakter pisma artysty z Los Angeles Zamsz Srebrny, który'Repost tej historii ma ponad milion polubień. Tatuaż rozpalił nie tylko rozmowę, ale także nadzieję dla wielu kwestionujących życie po śmierci.

Co myślisz o tej niesamowitej historii tatuażu? Czy wierzysz w Niebo? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.

800c86ef-0d56-4110-9cd7-66773fcb72b8