Treść wiadomości

Czy Soulja Boy usunął tatuaże z twarzy?

Jak wielu współczesnych raperów, Soulja Boy pojawił się na scenie muzycznej z przełomowym, zmieniającym świat singlem. Soulja Boy pojawił się na scenie muzycznej jako świeżo upieczony dzieciak w 2007 roku ze swoim przebojem "Crank Dat (Chłopiec z Souja)." Singiel osiągnął najwyższy poziom na liście Billboard Hot 100 i wszyscy na świecie złapali ten wirusowy taniec. Piosenka pozostawała na listach przebojów przez siedem kolejnych tygodni, a na przestrzeni lat wydała wiele popularnych singli, w tym "Pocałuj mnie przez telefon," "Włącz mój łup," i nasz osobisty faworyt, "Jahh!"

W ciągu dwunastu lat,'s w branży, Boy zebrał wiele tatuaży, w tym kilka na jego twarzy. Do 2020 roku Boy miał na czole logo Gucci, trzy krople łez pod prawym okiem, kanji pod lewym okiem i frazę "Bogaty gang" z boku jego twarzy, wśród innych małych symboli i słów. Chłopak przyznał, że od kilku lat chce usunąć tatuaże z twarzy, zwłaszcza logo Gucci po marce'skandal ze swetrem. Jednak w tym czasie on's dodał więcej tatuaży do swojej kolekcji i uwierzyliśmy, że on'Będę wytatuowany twarzą na całe życie.

Wygląda jednak na to, że Boy w końcu to zrobił. W filmie opublikowanym na jego Instagramie i udostępnionym przez The Shade Room, Boy pokazuje twarz wolną od tatuażu. Wygląda na to, że chłopiec przeszedł proces usuwania tatuaży z twarzy i jako ktoś, kto…'Miał kilka sesji na jednym kawałku – czuję jego ból. Laserowe usuwanie tatuaży jest nie tylko bolesne, ale wymaga wielu sesji rozłożonych na miesiące. Ono'jest czymś, czemu musisz być oddany, a jeśli Boy rzeczywiście przez to przeszedł, on'ma poważną tolerancję na ból.

Co myślisz o Soulja Boy'nowy wygląd? Czy masz tatuaż, który chcesz usunąć? Co powiesz na tatuaż na twarzy, którego żałujesz? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych i posłuchaj jednej z najlepszych piosenek, jakie kiedykolwiek powstały poniżej.