Treść wiadomości

Czy Bella Thorne dostała rękaw?

Aktorka Bella Thorne jest znana z tego, że dzieli się swoim życiem w pełni w mediach społecznościowych, niezależnie od tego, czy chodzi o jej dramat o związku, nadchodzące projekty zawodowe, czy też o aktualizacji swojego zdrowia psychicznego. A w dzisiejszych czasach potrzeba czegoś wielkiego, aby zaskoczyć nas od byłej ukochanej Disneya. Jednak 14 lipca 21-latek opublikował zdjęcie, które szybko przykuło naszą uwagę: ogromny tatuaż.

W przeszłości Thorne podążał śladami wielu gwiazdek w Hollywood, kolekcjonując małe i delikatne tatuaże. Ale wczoraj opublikowała zdjęcie z pełnym rękawem. To skłoniło wielu jej fanów do pytania, czy tatuaż był prawdziwy, czy fałszywy, ponieważ większość ludzi nie może wytatuować całego ramienia przez noc. Jednak bez względu na to, czy tatuaż jest prawdziwy, czy fałszywy, z pewnością docenimy jego kunszt.

Z biegiem lat my'byłem bardzo krytyczny wobec celebrytów' decyzje dotyczące tatuażu. Jeśli jednak to prawdziwy tatuaż na Thorne, my'd oklaskiwać ją za wybranie gustownej, ilustracyjnej wersji projektu Alphonse Mucha. Tak czy inaczej, jej post zdecydowanie ma potencjał, aby stworzyć piękne i eleganckie tatuaże od jej bardzo wrażliwych fanów.

Podczas gdy jury wciąż nie wie o statusie Bella's rękaw, tam'to jedna rzecz, którą wiemy na pewno. I to's jej nowy tatuaż na plecach. Krótko po udostępnieniu zdjęcia jej ramienia, Thorne przekręciła przełącznik i pokazała bardzo prawdziwy fragment scenariusza na jej kręgosłupie. Tatuaż brzmi "Posiniaczony, ale nie złamany," a jeśli mielibyśmy zgadywać, to ten kawałek został wytatuowany przez sławnego tatuatora Winter Stone – który wytatuował podobny wzór liter nad Thorne'kolano 23 czerwca.

Co myślisz o Belli Thorne?'s nowe tatuaże? Czy uważasz, że aktorka rzeczywiście dostała rękaw? A co z jej nowym tatuażem na plecach? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.