Treść wiadomości

Chrissy Teigen i John Legend otrzymują tatuaże dla swojego zmarłego syna

Chrissy Teigen i John Legend to Hollywood's złota para. Para spotkała się na planie Legend's 2006 teledysk do "Stereofoniczny," gdzie Teigen grał swoje miłosne zainteresowanie. Zaczęli się spotykać niedługo potem, a cztery lata później ogłosili swoje zaręczyny w 2011 roku, ślub w Como we Włoszech w 2013 roku. Do 2016 roku powiększyli swoją rodzinę wraz z narodzinami pierwszego dziecka, a drugie powitali w 2018 roku.

Para ogłosiła, że ​​spodziewa się trzeciego dziecka na początku tego roku, jednak we wrześniu doszło do tragedii. 30 września Teigen ujawniła na swoim Instagramie, że jej syn zmarł wkrótce po urodzeniu. Teigen podzieliła się tym, że w przeciwieństwie do jej wcześniejszych ciąż, oni…'d z góry zdecydował, jak się nazywa, planując nazwać dziecko Jack.

2 listopada sławny tatuażysta Winterstone udostępnił pamiątkowe tatuaże, które on'd zrobił na Teigen i Legend, aby uczcić ich zmarłego syna. W 2019 roku Winterstone dał Legendowi i Teigenowi swoje pierwsze tatuaże, nanosząc imiona ich dzieci na ich przedramionach. W przypadku tych tatuaży Winterstone wypisał tę nazwę "Jacek" delikatną kursywą na ich nadgarstkach i podzielili się gotowymi elementami z podpisem, "Moje serce jest z tobą, przesyłam ci całą miłość!"

Co sądzisz o Chrissy Teigen i Johnie Legendzie?'nowe tatuaże? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.