Treść wiadomości

Chris Brown dostał portret swojego syna w stylu New Age

W poście na Instagramie, Chris Brown ujawnił swój najnowszy tatuaż na cześć syna, Aeko Catori Brown. 

Atrament, znajdujący się na raperze'ręka, jest jednak daleka od tradycyjnego portretu. Przekład jest pełen jaskrawych kolorów, dzięki czemu Aeko wygląda jak urocze dziecko cyborga z przyszłości. 

Wykonane przez artystę Iwana Biełakowa który skupia się na jasnej, współczesnej sztuce, atrament jest pełen drobnych linii i płynnych przejść. Jak większość Belakova's tatuaże, praca jest wypełniona intensywnymi, głęboko nasyconymi, jasnymi kolorami z białymi refleksami, nadającymi twarzy niemal odblaskowy lub błyszczący wygląd. 

Chris Brown sprawia, że ​​dość oczywiste jest, że postrzega swoje dzieci jako superbohaterów i śpiewa pochwały dla swoich dzieci od czasu narodzin swojej córki, Royalty, w 2014 roku. Zawsze wydaje się być największym człowiekiem szumu dla swoich dzieci, a Brown wydaje się próbować zachęcić swoje dzieci do bycia sobą bez względu na wszystko.

Aeko urodziła się w listopadzie 2019 roku dla Browna i mamy dziecka Ammika Harris, robienie Aeko Brown'drugie dziecko. Brown ma też portret swojej córki, który znajduje się na jego plecach. 

Przez Chrisa Browna na Instagramie

Przez Chrisa Browna na Instagramie

Czy podoba Ci się nowy szkolny styl portretu, czy też uhonorujesz swoich ukochanych w bardziej tradycyjnym stylu? Co's twoja opinia na temat różnic w tatuażach?