Treść wiadomości

Cardi B świętuje swoją wygraną Grammy niezwykłym piercingiem do ust

Chociaż minęło dopiero półtora miesiąca, Cardi B już zabija rok 2019. Tylko w ostatnim tygodniu zabrała do domu Najlepszy Album Rapowy podczas rozdania nagród Grammy 2019 i niedawno ogłosiła zupełnie nową piosenkę z Bruno Marsem, która zostanie wydana publiczność 15 lutego. Pośród całego tego szumu Cardi zrobiła sobie przerwę od napiętego harmonogramu na zasłużony dla mnie czas i znalazła się w sklepie z piercingiem.

12 lutego Cardi odwiedziła City of Angels Tattoo w Los Angeles w Kalifornii na spacer w spotkaniu z piercingiem. Według TMZ, jej piercer Luis Vega nie rozpoznał zwycięzcy Grammy, początkowo myśląc, że jest jedną z jego stałych klientów. Jednak gdy Cardi zaczęła mówić, szybko zorientował się, kim ona jest.

Zdjęcie za pośrednictwem City of Angels Tattoo

Zdjęcie za pośrednictwem City of Angels Tattoo

Za jedyne 25 dolarów Cardi odeszła z dość niezwykłą biżuterią do ciała, znaną w branży jako poziomy piercing do ust. Podobnie jak w przypadku pionowego piercingu labret, zakrzywiona sztanga przechodzi przez wargę, a biżuteria jest utrzymywana na miejscu przez dwie kulki na każdym końcu. Jest to klasyfikowane jako przekłuwanie powierzchniowe i jest dość rzadkie w świecie modyfikacji ciała. Bardziej popularne kolczyki do ust to klasyczny labret, ukąszenia węża lub piercing Medusa. 

Zdjęcie za pośrednictwem City of Angels Tattoo

Zdjęcie za pośrednictwem City of Angels Tattoo

Cardi wyznacza trendy na wiele sposobów, od dziwacznych wyrazów twarzy po nici Fashion Nova, więc prawdopodobnie w 2019 roku zobaczymy naśladujące poziome kolczyki do ust. Po tym, jak gwiazdy takie jak Rihanna i Zoe Kravitz przebiły swoje przegrody kilka lat temu, my widziałem powódź tych kolczyków w mediach społecznościowych. Tylko czas pokaże, czy poziome przekłuwanie warg stanie się kolejną wielką rzeczą w modyfikacji ciała.