Treść wiadomości

Cardi B ma tatuaż motyla na plecach

Tatuaże motyle były ostatnio modne? 'Lata 90. i początek XXI wieku, ale wygląda na to, że'powracają podczas tej pandemii. Po pierwsze, widzieliśmy, że Ariana Grande dodała kilka motyli do swojej kolekcji kilka tygodni temu, teraz Cardi B pokazała część tego, co wygląda na całkiem masywny, skoncentrowany na motylach tył w toku. 

Praca Cardi B w toku autorstwa Jamiego Schene.

Cardi B'prace w toku autorstwa Jamiego Schene. 

Wcześniej widziano Cardi ze stosunkowo małym tatuażem na szyi, więc jest dużo miejsca na nową pracę. Artystą odpowiedzialnym za pracę jest Jamie Schene. Praca z Tatuaż Unii 3 w Oak Hills w Kalifornii Schene jest mistrzem realizmu kolorów. Wprowadza do swoich tatuaży to samo podejście, które dawni mistrzowie wnieśli do malowania martwych natur, często tworząc własne referencje jako sposób na uniknięcie używania tego samego materiału referencyjnego, który mają inni tatuatorzy.  

Chociaż większość jego prac robi wrażenie, to's Schemat'Kwiaty, które kradną show, jego tatuaże są tak bujne i żywe jak ogród botaniczny. 

Jak mówi Cardi w poście, przed nami jeszcze dwie sesje, więc można się domyślać, że Schene doda trochę tła i więcej do tego utworu. Biorąc pod uwagę jego dotychczasową pracę, możemy być pewni, że gotowy produkt z pewnością przyciągnie wzrok.