Treść wiadomości

Camila Cabello nie zadbała właściwie o swój tatuaż

Mniej więcej miesiąc temu Camila Cabello, nagrodzona nagrodą Grammy piosenkarka, zrobiła swój pierwszy tatuaż razem ze swoim chłopakiem Shawnem Mendesem. Teraz, po zaledwie miesiącu, podzieliła się Q&A że większość atramentu wypadła

„OK, mój tatuaż jest popieprzony” – ujawnił Cabello podczas wywiadu. „Ponieważ nie nałożyłam na niego kremu nawilżającego. Kto tutaj ma tatuaże? Pierwsza zasada, musisz ją nawilżyć, kiedy ją dostaniesz… jest wyblakła!”

Cabello ma w połowie rację, musisz zadbać o to, aby świeży tatuaż był ładny i wilgotny. Co ważniejsze, musisz utrzymać go w czystości. Pamiętaj, tatuaż to nic innego jak otwarta rana w kształcie ładnego obrazka. Więc kiedy twój artysta mówi ci, że musisz zadbać o swój nowy tatuaż, oni't po prostu staram się, aby Twoja sztuka wyglądała dobrze w przyszłości, ale także upewniając się, że nie'nie dostałem infekcji.   

Nie dbanie o tatuaż jest jednym z powodów, dla których Cabello'praca wypada, ale to'to nie jedyny powód. Tatuaż znajduje się po wewnętrznej stronie małego palca, w miejscu, które jest niezwykle trudne do wytatuowania. Poświęć chwilę i spójrz na swój mały palec. Skóra jest't bardzo gruba, prawda? Oznacza to, że atrament nie't będzie bardzo głęboko w skórze. Poza tym stale używasz rąk. Oni'zawsze się ruszasz i ocierasz o różne rzeczy, co oznacza, że'skończysz zrzucając skórę znacznie częściej na palcach niż gdziekolwiek indziej na ciele. Oznacza to, że Twój tatuaż, nawet w najlepszych okolicznościach, zniknie dość szybko. 

Internet jest pełen zdjęć bardzo ładnych tatuaży na palce. Ale to'To trochę podstęp – większość tych zdjęć jest robiona zaraz po zakończeniu tatuażu. Musisz zarządzać swoimi oczekiwaniami, gdy masz tatuaż w części ciała o tak dużym natężeniu ruchu. Ono's znikną, a część z nich wypadnie. 

Cabello prawdopodobnie przyspieszyła proces, nie podążając za swoim artystą'rada po tatuowaniu, ale szczerze mówiąc, mały wypad był nieunikniony. Trochę poprawki i tym razem lepsza pielęgnacja sprawi, że mebel będzie wyglądał jak nowy. Na szczęście Cabello wydaje się na to gotowy. "Muszę znowu przejść przez ten ból," zaśmiała się. „W porządku — uwielbiam ból!"