Treść wiadomości

Bracia, którzy zostali rozdzieleni przy urodzeniu, wreszcie się spotkali, aby odkryć, że oboje są pokryci tatuażami

Jason Greathouse, flebotomista, który pomógł urzeczywistnić marzenie 9-latka o zostaniu artystą tatuażu, dzieli się kolejną niesamowitą historią tatuażu. Greathouse został oddany do adopcji, spotykając się z braćmi dwa razy w ciągu 30 lat; raz w liceum i raz, gdy umierała ich matka. „Czułem, że muszę się z nią zobaczyć i dać jej znać, że nie mam żadnych urazów, kiedy leżała tam gotowa na śmierć, spojrzała na mnie i nazwała mnie moim nazwiskiem, które mi dała. Dzień później odeszła, ale dla dwóch braci, którzy nic o sobie nie wiedzieli, jesteśmy tak podobni pod wieloma względami” – powiedział Greathouse. Te podobieństwa między Greathouse a jego bratem, Mikem Delorenzo, obejmują bycie pokrytym sztuką ciała.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Jasona Greathouse

Zdjęcie dzięki uprzejmości Jasona Greathouse

44-latek został oddany do adopcji w wieku 6 miesięcy przez adopcyjnych rodziców Rogera i Kathy Greathouse. „W tym czasie nie mogli mieć dzieci, a pewnego dnia przyszedł do nich ich bliski przyjaciel i powiedział im, że jej siostra oddaje trzeciego syna do adopcji. Roger i Kathy byli bardzo szczęśliwi i podekscytowani, że w końcu mają dziecko” – powiedział Greathouse.

W wieku 10 lat Greathouse został poinformowany, że został adoptowany i że ma dwóch starszych braci, Buddy’ego (najstarszego) i Mike’a (średnie dziecko). Jak Roger i Kathy powiedzieli Jasonowi, że jeśli kiedykolwiek chciałby zobaczyć swoich braci, zaaranżuje ich spotkanie. „Skorzystałem z okazji, by po raz pierwszy spotkać moich braci. Byłem podekscytowany, że mam dwóch starszych braci praktycznie w tym samym mieście. Pamiętam, jak spędzałem czas i rozmawiałem w ich pokoju, i tak było przez następne siedem lat” – powiedział.

Greathouse mówi, że adopcja „zostawiła dla niego pustkę”. „Czekałem zbyt długo, aby dowiedzieć się informacji o moim pochodzeniu, wdałem się w wiele bójek, które były wybierane za adopcję, a także miałem rude włosy” – dodał.

Po tym, jak rodzice Greathouse’a rozwiedli się, gdy miał 13 lat, Kathy przeprowadziła się z rodziną do Arizony. Kiedy Greathouse miał 17 lat, wrócił do Rogera i chciał spotkać się z braćmi. „Poszliśmy na lunch i dobrze się bawiliśmy” – powiedział. „Wydawało się, że Mike i ja dogadywaliśmy się lepiej niż starszy brat, Buddy”.

Chłopcy postanowili poznać swoją biologiczną matkę. „To było jak spotkanie z twoim przyjacielem's mama po raz pierwszy. Rozmawialiśmy i tyle; my trzej bracia zrobiliśmy kilka zdjęć i poszliśmy własnymi drogami przez następne 16 lat” – powiedział.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Jasona Greathouse

Zdjęcie dzięki uprzejmości Jasona Greathouse

Następnie Greathouse otrzymał wiadomość od ciotki z Pensylwanii, że jego biologiczna matka nie radzi sobie dobrze. „W głębi serca wiedziałem, że muszę być tam dla moich braci, okazywać szacunek i dać do zrozumienia mojej rodzonej mamie, że nie mam do niej żadnych urazów” – powiedział Greathouse. „Pamiętam, że kiedy przybyłem do szpitala, poszedłem do jej pokoju i stanąłem obok niej, gdy na mnie spojrzała. Z bardzo małą siłą nazwała mnie moim imieniem i bardzo cicho powiedziała, że ​​to David Allen. Zostałem z nią trochę, pomodliłem się z nią i wyszedłem na cały dzień”.

W tym czasie nikt nie powiedział jego bratu Mike’owi, że jest w mieście. Kiedy Greathouse dostał swój numer, żeby do niego zadzwonić, Jason był podekscytowany, że Metallica zaczyna grać jako dzwonek. „Kiedy zadzwoniłem i usłyszałem„proszę cieszyć się dźwiękiem dzwonka, gdy impreza dobiegnie”, pomyślałem, 'cholera tak, mamy ten sam gust muzyczny,'" powiedział.

Metallica była później pierwszym wspólnym koncertem Mike’a i Jasona.

Greathouse kontynuował: „Zdecydowaliśmy się spotkać w szpitalu następnego dnia i wszedłem nie tylko zobaczyć się z moim bratem, ale także z moimi dwiema siostrzenicami, moim siostrzeńcem i szwagierką. Pamiętam, że mieli w telewizji mecz Steelersów, a my połączyliśmy się i spędziliśmy tam czas z naszą mamą. Tej nocy Mike i ja poszliśmy spędzić razem czas w lokalnym barze.

Następnego dnia Greathouse musiał lecieć z powrotem do Arizony. Kiedy wysiadł z samolotu, w jego telefonie była wiadomość od Mike’a, w której wyjaśnił, że ich mama zmarła. „Czuję w moim sercu, że musiała zobaczyć wszystkich swoich chłopców przed wyjazdem” – powiedział Greathouse.

Mike postanowił rozpocząć nowe życie w Arizonie i poznać swojego młodszego brata.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Jasona Greathouse

Zdjęcie dzięki uprzejmości Jasona Greathouse

„Nasz związek był trudnym początkiem, nie mieliśmy'nie znamy się'dziwactwa lub co nas skłoniło. Dużo imprezowaliśmy… to znaczy dużo. Byliśmy na nogach do wczesnych godzin porannych; picie, śmiech, piwne bonga i puszczanie w siebie strzałek” – powiedział Greathouse. „Myślę, że to był nasz sposób na wynagradzanie głupich rzeczy, które robią młodsi bracia, ale robiliśmy to jako dorośli mężczyźni”.

Obecnie związek Mike’a i Jasona jest, jak mówi Greathouse, „złoty”. Dodaje: „Wciąż się śmiejemy i działamy bez tak dużej ilości alkoholu i rzutek. Lubimy grać razem w golfa, chociaż oboje jesteśmy do niczego… Mike bardziej niż ja, ale świetnie się bawimy.

Podczas gdy wytatuowani bracia nie mają jeszcze żadnego pasującego atramentu, Greathouse mówi, że chciałby uzyskać datę, w której ponownie się spotkali jako bracia wytatuowani na nich. 

Zdjęcie dzięki uprzejmości Jasona Greathouse

Zdjęcie dzięki uprzejmości Jasona Greathouse