Treść wiadomości

Ben Affleck po raz pierwszy zajmuje się tatuażem na plecach na Ellen

13 marca 2019 r. aktor Ben Affleck wystąpił w The Ellen Show, aby promować premierę filmu Netflix Triple Frontier. W filmie Affleck gra byłego żołnierza sił specjalnych, który podróżuje do amazońskiej dżungli, by obrabować szefa kartelu kokainowego. Oprócz promowania nowego filmu Affleck omówił swoje życie rodzinne i niesławny tatuaż na plecach.

ben-affleck-liga-sprawiedliwość

Rok temu, podczas wakacji na Hawajach, Affleck został zauważony z dużym tatuażem feniksa obejmującym całe jego plecy. Wiele osób w mediach społecznościowych spekulowało, że tatuaż był fałszywy, jednak ostatecznie potwierdzono, że Affleck'Atrament był prawdziwą okazją. Chociaż niektórzy fani okazali swoje poparcie dla jego odważnego tatuażu, inni długo krytykowali ten projekt.

Zrzut ekranu 14.03.2019 o godz. 11.01.40

Podczas wywiadu z Degeneresem Affleck zwraca się do hejterów swojego tatuażu i wyjaśnia, że ​​projekt ma dla niego duże znaczenie. 

My'Cieszę się, że Affleck jest zadowolony z tatuażu, pomimo krytyki, którą on's otrzymane online. Jeśli jednak'zastanawiasz się, co 15 artystów tatuażu myśli o projekcie i dlaczego?'s nie najlepszy, spójrz na nasz film poniżej!