Treść wiadomości

Bella Hadid dostaje dwa słodkie tatuaże

Międzynarodowa supermodelka Bella Hadid wcześniej miała trochę tatuaży, ale niech'Szczerze mówiąc, trzeba było przyjrzeć się bardzo, bardzo uważnie, żeby je dostrzec. W ciągu weekendu Hadid dodała do swojej kolekcji dwa nowe elementy i w przeciwieństwie do pary anielskich skrzydeł wytatuowanych na jej kostkach, można je zobaczyć bez mikroskopu. 

OK, wiemy, że w wielkim schemacie tatuaży są to't dokładnie masywny, ale w porównaniu z Hadid's istniejącej kolekcji są ogromne. 

Dr Woo miał zaszczyt tatuowania Hadid w niedzielę, dodając delikatny, drobny skrypt, jak to ma w zwyczaju. Dwa tatuaże są po arabsku – Hadid'ojciec jest Palestyńczykiem – i według Popsugar, oni czytają "Kocham cię" oraz "moja miłość." 

Ono'Nic dziwnego, że Hadid odnalazł dr Woo dla swoich dwóch nowych prac, ponieważ tatuatorka przez lata zbudowała solidny zbiór klienteli celebrytów. W ciągu ostatnich kilku miesięcy dr Woo wytatuował Justina i Hailey Bieberów, Kid Cudi, Zacha Braffa, Travisa Scotta i Maddie Ziegler. Jeśli ty'szukając delikatnego, jednoigłowego tatuażu, Dr. Woo jest zdecydowanie najlepszy w branży.