Treść wiadomości

Battle Royale: Poznaj mistrzynię tuszu Laurę Marie

Zdjęcie: Ragan Henderson

Zdjęcie: Ragan Henderson

Walka płci Ink Master dobiegła końca i jeden artysta zwyciężył. Laura Marie z Rochester udowodniła, że ​​ma wszystko, czego potrzeba, aby zabić konkurencję, a teraz zdobyła należny jej tron ​​jako mistrz sezonu. Spotkaliśmy się z utalentowaną tatuatorką, aby poznać jej przemyślenia na temat całego sezonu, co poszło na jej zwycięskie płótno mistrzowskie i jakie rady udzieli przyszłym uczestnikom.

0IM1205_laura

Co skłoniło Cię do kontynuowania Ink Master?

i'zawsze byłem w serialu. Początkowo moja nauczycielka plastyki ze szkoły skontaktowała się z castingami dotyczącymi wszystkich jej uczniów i zapytała mnie, czy chcę wziąć udział w programie. Pomyślałem: „Co do diabła, co mam do stracenia?”

Jakie było Twoje ulubione wyzwanie flashowe w tym sezonie??

Zdecydowanie wyzwanie związane z wykałaczką. Naprawdę czułem się z tego bardzo dumny. Mimo że serial odegrał w kobietach pewien dramat'zespołu, naprawdę dobrze nam się razem pracowało. To było pierwsze wyzwanie flashowe, które udało mi się naprawdę połączyć z kolegami z drużyny i nie tylko to, ale okazało się, że jest to niesamowity kawałek.

Jakie było twoje ulubione wyzwanie tatuażu eliminacyjnego??

Dzień odręczny. Moje płótno było super ładne i musiałem spojrzeć na Jamesa Vaughna, co znacznie ułatwiło. Po prostu czułem się jak w domu.

0IM1207_laura

Kto's Twój ulubiony trener gościnny, z którym możesz pracować??

Powiedziałbym, że Josh Payne był moim numerem jeden. Polubiłem je wszystkie z różnych powodów, ale dla mnie Josh Payne.

Jaka była najlepsza rada, jakiej udzielił Ci trener w trakcie sezonu??

To było prawdopodobnie od Josha w dniu tuszowania. Nie tylko doradzał mi, jakich kolorów i grup igieł użyć, ale także nauczył mnie w określony sposób używać tekstur do zatuszowania. Prawdopodobnie nauczył mnie więcej, niż nauczyłam się podczas całego konkursu.

Jaka była najtrudniejsza część konkursu??

Najtrudniejszą częścią był zdecydowanie aspekt dramatyczny. Sposób, w jaki grałem, był nieco kontrowersyjny, ponieważ przyjaźniłem się z obiema drużynami. Ludzie myśleli, że jestem dwulicowy, ale w rzeczywistości chciałem, aby wszyscy wykonali dobrą robotę, ponieważ płótno jest tym, które'będzie musiała za to zapłacić. Traktuję tę pracę bardzo poważnie i naprawdę chciałem, aby wszyscy dobrze sobie radzili.

0IM1210_r2_Laura

Jak zaprojektowałeś swój mistrzowski tatuaż na płótnie??

W tradycyjnym japońskim tatuowaniu wybierasz dowolną historię, którą chcesz opowiedzieć, a w tym przypadku chciałem opowiedzieć historię Raijina – japońskiego boga piorunów. Tak więc 90% mojego czasu poświęconego na moje główne płótno było na poszukiwaniach. Kiedy poznałem wszystkie elementy, symbolikę i wszystko w samym tatuażu, zacząłem studiować tradycyjnych artystów tatuażu, takich jak Mike Rubendall, Chris Garver, wszystkich tych facetów, z którymi Chris Nuñez pracował. Czerpałem z nich inspirację i zauważyłem techniki, które stosowali. Usiadłem z wieloma tradycyjnymi japońskimi tatuażystami, którzy pomogli mi rysować tła, nauczyli mnie podstawowych zasad tradycyjnego japońskiego tatuażu. Zacząłem rysować, a potem to stamtąd wziąłem.

Co działo się w twoim umyśle, kiedy stałeś na końcu, gdy Dani wiedziała, że ​​to będziesz ty lub ona, ale zdecydowanie wygrywająca kobieta?

Szczerze mówiąc, było to coś w rodzaju doświadczenia poza ciałem. Mam taki okropny publiczny niepokój i jedyne, co przeszło mi przez głowę, to wszystkie światła na mojej twarzy i wszyscy ci ludzie, którzy się na mnie gapią.

Jak zmieniło się dla Ciebie życie od czasu wygrania programu??

Życie zmieniło się o wiele bardziej, niż się spodziewałem. Kiedy wróciłem do domu, zauważyłem, że wszyscy ci ludzie, których mam't, z którym tak długo rozmawialiśmy, zaczął wychodzić ze stolarki w najlepszy możliwy sposób. i'Zaczynam dostawać ode mnie wszystkich tych artystów, którzy chcą pracować, co jest szalone. Pomijając pieniądze, uznanie mojej pracy przez te wielkie nazwiska w branży to największa zmiana, za którą jestem naprawdę wdzięczny.

0IM1215_laura

Czy przed Ink Masterem musiałeś pokonywać przeszkody w tatuowaniu, ponieważ?'jesteś kobietą w branży zdominowanej przez mężczyzn?

Zaraz za bramą, nie mogłem't dostać praktykę. Wchodziłem do niektórych z tych sklepów, prosząc o praktykanta, a oni mówili: „Nie, to'to nie jest dobry pomysł. I wtedy ja'spytasz ich dlaczego, a oni odpowiedzą: „To's ponieważ ty'jesteś kobietą”. Ale nigdy mnie to nie zniechęciło i przekonałem się, że każdego dnia pracuję nad udowadnianiem, że ci ludzie się mylą. Nie było ani sekundy, żebym usiadła i współczuła sobie, bo ci ludzie nie'nie chcę, żebym pracował w ich sklepie. Po prostu mielę każdego dnia. I to'To moja największa rada dla każdego, kto chce znaleźć się w tej branży. Musisz pracować codziennie. Tam's nie trzeba iść na skróty, musisz naprawdę pokazać, że tego potrzebujesz i że tego chcesz.

Z pewnością mamy też do czynienia z molestowaniem seksualnym. Kiedy wszedłem do sklepu, problemem numer jeden było molestowanie seksualne. Skończyło się na tym, że opuściłem kilka sklepów, w których byłem zainteresowany pracą i dzięki temu nauczyłem się bronić siebie. Możesz't brać nie za odpowiedź i trzeba żądać szacunku. Za każdym razem, gdy wchodzisz do pokoju, musisz pokazać ludziom, że kontrolujesz sytuację.

Jak myślisz, że branża rozwinęła się i poprawiła, jeśli chodzi o leczenie kobiet??

Myślę, że to wspaniale, że kobiety zaczynają stanowić większą grupę demograficzną w branży tatuażu. Myślę, że to'dobrze jest mieć kobiety w branży tatuażu, ponieważ niektórzy ludzie czują się bardziej komfortowo, gdy są tatuowani przez kobiety, a teraz ludzie mają taki wybór.

Jak to jest być wzorem do naśladowania dla młodych dziewcząt i tatuatorów z całego świata??

To duża presja, ale jednocześnie ja'Jestem gotów wziąć na siebie tę odpowiedzialność i pokazać, że możemy to zrobić. Bez względu na to, kim jesteś, tak długo, jak udowodnisz, że naprawdę tego chcesz, poświęcisz te długie godziny i zażądasz szacunku, możesz to zrobić. i'jestem naprawdę wdzięczny, że'Mogę być wzorem do naśladowania i pokazać, że bez względu na to, kim jesteś, możesz to zrobić. Skończyło się na tym, że sam pochodzę z dość trudnego środowiska i nie zrobiłem'dorastając, mam dużo pieniędzy. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę mógł opowiedzieć własną historię i pokazać ludziom, że jeśli ja to potrafię, każdy może.

1216_LAURA

Kiedy byłeś w programie, wspomniałeś o poświęceniach, które poniosłeś, aby być w Ink Master. Jakie były niektóre z tych ofiar?

Na pierwszym miejscu stawiam sztukę i tatuowanie nad wieloma rzeczami w moim życiu. Niektórych z tych rzeczy, których naprawdę żałuję, takich jak brak wielkich znaków rozpoznawczych w moim życiu – ukończenie szkoły, ludzie'urodziny, imprezy rodzinne itp. Skończyło się na poświęceniu tych rzeczy, aby skupić się na mojej karierze. Musisz dokonać tych poświęceń, a jeśli naprawdę tego chcesz, musisz postawić na swoim życiu.

Jaką radę dałabyś tatuatorom zainteresowanym rozpoczęciem Ink Master?

Moja rada to wykonać dobrą robotę, ale nie'traktuj to tak poważnie, że utknąłeś we własnej głowie. [Ink Master] to dobra rzecz i trzeba się z nią dobrze bawić. Jak tylko zaczniesz myśleć i zaczniesz myśleć za dużo, to'pokaże się w twojej pracy. Musisz to tak traktować'to zabawne doświadczenie. Te wyzwania są jak poziomy w grze wideo i musisz się z nimi dobrze bawić. Zdarzy się to tylko raz w życiu i powinieneś się tym cieszyć, zanim cię minie.