Treść wiadomości

Badass Chrome Tatuaże

Chrome to wykończenie, które natychmiast przywołuje wspomnienia. Czy to's z 'teledyski z lat 90., śmigłowce z 'Lata 60. lub roztapiająca umysł sztuka współczesna, chrom to znacznie więcej niż Twoja ulubiona przeglądarka internetowa. Chromowanie to proces polegający na galwanizacji cienkiej warstwy chromu na metalowym przedmiocie. Chrom jest lśniącym metalem przejściowym, który's najczęściej używany do tworzenia stopów metali.

Chromowanie jest często synonimem motocykli i samochodów. Przed chromowaniem motocykle były często pokrywane galwanicznie niklem, jednak wszystko to zmieniło się w latach dwudziestych dzięki George’owi J. Sargentowi. Chromowanie stało się standardem w produkcji motocykli aż do II wojny światowej. Podczas II wojny światowej chromowanie stało się rzadkością i aby utrzymać swoją działalność, Harley-Davidson zaczął tworzyć motocykle dla wojska – znane jako WLA. 90 000 z tych rowerów zostało wyprodukowanych podczas wojny i zostało rozpoznanych za ich oliwkowe malowanie i światła przyciemniające. Po II wojnie światowej chromowanie znów stało się standardem dla motocykli i to's nadal jest najczęstszym wykończeniem części motocyklowych do dnia dzisiejszego.

Rzuć okiem na niektóre z naszych ulubionych chromowanych tatuaży w galerii poniżej, a następnie daj nam znać, jeśli'jesteś miłośnikiem chrome w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.